Футбольний клуб "Нива" Вінниця
9 Травня, 2017, 13:47

З Днем Перемоги!

0-CwuzBC2oo 4iIo1Zywwzo 5r8uO_A-ZD0 37lv99XCIEk cygBgS7ZOis DAjCCpiHLDk
Вчора у нивівців був день перемоги над однією з найсильніших команд Другої ліги «Рухом», а сьогодні ми разом відзначаємо найголовніше для країни свято – 9 травня.

Представники СФК «Нива-В», як й всі інші небайдужі вінничани, вшанували пам’ять наших загиблих воїнів у Другій світовій війні. Квіти до Меморіалу слави поклали почесний президент СФК «Нива-В» Василь Вовк разом з дружиною Тетяною, старший тренер Юрій Солов’єнко, капітан Колінс Нгаха та інші гравці і представники тренерського штабу.

– День Перемоги – це свято, яке маємо відзначати спільно всі – молоді і старі, хворі і здорові. Він не повинен бути святом влади. Її представники пафосно покладають вінки, а потім «моляться» за те, щоб залишиться у керма. Ми вшановуємо пам’ять загиблих і водночас агітуємо за спорт, здоровий спосіб життя, гарний настрій і радіємо чудовій погоді, яка є сьогодні, – сказав Василь Вовк.

Капітан нивівців Колінс Нгаха – хоча й камерунець за походженням, але давно створив родину у Вінниці і є громадянином України. Тому День Перемоги для нього є не менш важливим днем, ніж для інших українців.

– Сьогодні ми вшановуємо пам’ять людей, які воювали, боролись проти загарбників і віддали життя за те, щоб ми жили у вільній країні. Тому ми не могли не бути на церемонії покладання квітів з нагоди свята, – сказав Колінс Нгаха.

СФК «Нива-В» бажає вболівальникам і взагалі всім українцям мирного неба і якомога швидшого припинення військового конфлікту на Сході країни. Слава Україні! Героям Слава!

 

Прес-служба СФК «Нива-В, фото Анни Вільганюк

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу