fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
24 Серпня, 2016, 16:21

Юрій Солов’єнко перед матчем в Нікополі: «Ставимо задачу перемагати будь-якого суперника, навіть на виїзді»

В п’ятницю, 26 серпня, в Нікополі (Дніпропетровська область) «Нива-В» зіграє черговий матч чемпіонату України з місцевим «Нікополем-НГПУ». Проанонсував цей поєдинок офіційному сайту нашої команди www.niva-v.com.ua старший тренер Юрій Солов’єнко.

– Юрію, який настрій зараз панує в колективі після попередньої яскравої перемоги над «Металургом» (4:2)?

– Природно, у гравців позитивні емоції, завжди приємно вигравати. Тим більше ми змогли порадувати вболівальників видовищною грою.

– Задача на наступну виїзну гру?

– Щоб ми могли зачепитися за верхню частину турнірної таблиці, необхідно видати серію з 2-3 перемог. Лише тоді зможемо увірватися в групу лідерів.

– Що можете сказати про «Нікополь-НГПУ»?

– Оцінити потенціал цього суперника зможемо в найближчі дні після перегляду відеозапису її гри. Тоді й обиратимемо план на поєдинок.

– Команда з Нікополя посідає 13-е місце в турнірній таблиці, маючи в активі лише 4 очки. Для таких суперників тактика буде відповідною?

– Ми не ставимо перед гравцями певної задачі боротьби на результат, враховуючи силу суперника. Навіть, якщо б грали з «Динамо» (Київ), все одно б боролися за перемогу. Якщо будеш грати на нічию (навіть коли вона влаштовує) – скоріше за все програєш. Тому тренерський штаб ставить задачу перемогти будь-якого суперника, незалежно від його авторитету і місця проведення поєдинку.

– Чи є в нашому складі травмовані гравці?

– Заліковує травму захисник Максим Малахов. Мікротравми виникають після кожного матчу, але, на щастя, поки більше нічого серйозного.

Прес-служба СФК «Нива-В»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу