Юрій Солов`єнко: «Ми заслуговували на нічию»

Старший тренер вінницької «Ниви-В» Юрій Солов`єнко прокоментував поразку від «Агробізнесу» (0:1), яка стала першою у поточному чемпіонаті:

– На мою думку, ця гра не повинна була завершуватися нашою поразкою. Закономірним результатом, зважаючи на події на футбольному полі, була б нічия.

Суперники були приблизно рівними за силою. На жаль, гол з пенальті на старті і подальше видалення на початку другого тайму зламало нам план на гру. Його тренерський штаб вибудовував цілий тиждень.

Водночас я дуже вдячний всім гравцям, які в цій складній ситуації проявили мужність і характер.  Тому дуже шкода, що ми не веземо з Волочиська очки.

– Юрію Леонідовичу, прокоментуйте призначене в наше ворота пенальті і видалення.

-Я ніколи не коментую дій арбітрів. Нехай це роблять відповідні органи.

– Як Ви вважаєте, чи були у «Ниви-В» реальні гольові нагоди?

– Обидві команди грамотно вибудовували свої захисні редути. Коли грають два приблизно рівні клуби, кількість гольових моментів зводиться до мінімуму. Саме так і сталося в цій грі.

Суперники переважно турбували воротарів дальніми ударами і пострілами зі стандартів. Наш кіпер Максим Бабійчук добре показав себе у цих моментах. Також впевнено діяв і голкіпер «Агробізнесу».

Наприкінці зустрічі шкіряна куля заметушилася у воротарському майданчику господарів. У цій ситуації наші футболісти могли врятувати гру. Отже, чекаємо, коли, нарешті, Фортуна повернеться до нас обличчям.

Прес-служба СФК «Нива-В»