Ярослав Браславський: «Сподіваюсь до поновлення чемпіонату набрати потрібні кондиції»

Форвард зелено-білих Ярослав Браславський розповів про причини свого повернення до «Ниви» та поділився враженнями від тренувального процесу.

– Ярославе, вітаю із поверненням до професійного спорту та безпосередньо до лав вінницької “Ниви”. Багатьох вболівальників цікавить, чому Браславський “зав’язав” із професійним футболом понад рік назад та чому вирішив повернутись!?

– Дякую за привітання. “Зав’язати” мене підштовхнула тодішня ситуація в клубі, а також особисті обставини, які виникли того часу. А вирішив повернутись, оскільки скучив за тренувальним процесом, який існує в професійному футболі. Також надіюсь, що зможу ще чимось допомогти команді.

– Гарні відносини із Колінсом Нгахою, який тренував аматорський клуб, де ти грав, вплинули на твоє рішення?

– Так, це одна з найголовніших причин, чому я зараз в «Ниві».

– Твій період в аматорському футболі. Як ти можеш його охарактеризувати?

– Гарний період. У нас була сильна команда, яка ставила максимальні задачі, дуже амбіційний президент. Там були створені якісні умови для того, щоб досягати потрібного результату.

– Тобто ти не відчуєш значної різниці між періодом в професійному футболі та на аматорському рівні? Тонус та форма залишились на одному рівні?

– Різниця в тому, що там ми в основному збиралися на іграх, а тут ми проходимо повноцінну підготовку. У зв’язку з цим форма та тонус були не на тому рівні, на якому мені б хотілось. Але сподіваюсь, що до початку чемпіонату вдасться набрати потрібні кондиції.

– Щодо ситуації в турнірній таблиці. Як вважаєш, “Ниві” з її теперішнім складом під силу поборотись за путівку до першої ліги?

– Можу сказати лише те, що команда гратиме в кожній грі на перемогу. А в кінці чемпіонату побачимо, де ми опинимось в турнірній таблиці.

– І традиційно для вболівальників слівце-інше.

– Ми сподіваємося на Вашу підтримку. І будемо прагнути радувати Вас як можна частіше!

Спілкувався Андрій Пацановський.