Футбольний клуб "Нива" Вінниця
24 Жовтня, 2018, 8:33

Який стан справ у нашого найближчого суперника “Буковини”

Генеральний директор “Буковини” Ігор Наболотний не впевнений, що чернівецький клуб зможе виступати в Другій лізі в наступному році.

“У нас де-факто відсутній президент клубу. Він є тільки юридично, але ніякої участі у житті клубу він не бере. Останні півтора року ми фінансуємося виключно з міського та обласного бюджетів.

Ми залежні від міської та обласної рад. У місті відбулася зміна керівництва. Депутати усунули мера від виконання обов’язків (Олексія Каспрука відправили у відставку) і утворився політичний вакуум. Обов’язки мера тимчасово виконує секретар (Василь Продан). І ми поки не розуміємо, яке його ставлення до нашої команди, чи буде подальша підтримка “Буковини” з боку влади.

Наступного тижня планую завітати до нього на прийом. Сподіваюсь, тоді наша ситуація якось вирішиться. Поки ми не знаємо, чи буде у нас фінансова підтримка наступного року. Якщо фінансування не отримаємо, то взимку клуб з 60-річною історією припинить своє існування.

У нас просто не буде можливості надалі браті участь у змаганнях. У нас немає мецената, який був би готовий вкладати кошти. А без грошей команда не може функціонувати. Якщо міська влада не повернеться до “Буковини” обличчям і ми не знайдемо точки дотику, клуб вимушено припинить існування.

Я оптиміст і вірю, що ніхто не хоче, щоб клуб з такою історією зник. Наступного тижня проведу зустріч із секретарем міської ради. Сподіваюсь, що питання фінансування успішно вирішиться і ми продовжимо виступати у Другій лізі України.

До кінця цього року ми всім забезпечені. Кошти у нас мінімальні, але ситуація стабільна. Просто хочеться мати впевненість на наступний рік. Невизначеність не додає оптимізму ні гравцям, ні тренерському штабу. Все це відбивається на психологічному стані футболістів і на результатах команди. Ніхто не знає, що буде наступного року, тому хтось десь не допрацьовує на тренуваннях.

Зараз ми перебуваємо на передостанньому місці у турнірній таблиці. Ніхто не очікував, що буде така сильна група. Фактично 6-7 команд змагаються за вихід до Першої ліги. Їхні бюджети у 2-3 рази більші за наш. Нам важко конкурувати з такими суперниками”, – сказав Наболотний.

Джерело: www.ua-football.com

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу