fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
25 Жовтня, 2016, 9:03

Як підтримують «Ниву-В» в інформаційній сфері

Інформація – основа сучасного світу. З початку відновлення «Ниви-В» на професійному рівні чимало небайдужих вінничан, організацій і ЗМІ щиро підтримали і підтримують нашу команду. Прес-служба СФК називає їх.

 

 1. Офіційний сайт СФК Нива-В, офіційні сторінки ВК і ФБ.

Їх створив колишній спортивний оглядач газет Вінниччина і Місто Віталій Мельник, який і зараз допомагає підтримувати офіційні ресурси.

 

 1. Текстова трансляція домашніх матчів.

Її регулярно роблять брати Олександр і Богдан Токарі. Також вони готують деякі інші матеріали для офіційних клубних ЗМІ.

 

 1. Відеоогляди домашніх матчів.

Їх (разом з оператором) робить журналіст ВДТ-6 Артур Колесник. Він же передає ці матеріали для публікації на офіційних ресурсах клубу.

 

 1. Інформаційна активність адміністрації клубу.

Почесний президент СФК «Нива-В» Василь Вовк дає розлогі коментарі щодо життя клубу на своїй сторінці в ФБ, а також офіційній пресі. Віце-президент Вадим Кудіяров активно анонсує матчі в ФБ, опікується афішами і рекламною підтримкою команди. Співробітниця СФК «Нива-В» Тетяна Колодій подає новини в соціальних мережах і на сайті «15 громада».

 

 1. Поліграфія.

Яскраві афіші, квитки, програмки матчів тощо випускає підприємство «Бастіон» (О. Мироненко).

 

 1. Місцева спортивна преса

Як завжди, на висоті сайт вболівальників Ниви (І.Пущал) і газета «Вболівальник» (О. Федченко).

 

 1. Всеукраїнські ЗМІ.

Регулярно анонси і розлогі звіти з матчів Ниви-В дає сайт Спорт арена (А. Валерко). Вже 2 сюжети про життя нашої команди зробила передача ПрФутбол на 2+2 (О. Золотогорський).

 

 1. Онлайн-трансляції домашніх матчів.

Їх пробував робити сайт Власно інфо (О. Малиновська). З технічних причин ця робота призупинена.

 

 1. Підтримка на радіо

Анонси матчів Ниви-В регулярно дають на радіо Такт, обласному радіо (В. Мазалевський), Місто над Бугом (І. Голуб) і вінницькій студії новин Ера-ФМ.

 

 1. Підтримка в друкованих ЗМІ.

Про матчі Ниви-В регулярно розповідають газети Місто (І. І.Жук), RIA (О.Човган), Вінниччина (А. Трошкова), Подільська зоря (Ф. Бежнар), Вінницька газета (Н. Космина), Новини Вінниччини (В. Селецький), Вінницькі реалії (С. Бессолов) тощо.

 

 1. Підтримка в електронних ЗМІ.

Про матчі Ниви-В регулярно розповідають сайти 20 хвилин (О. Човган), Моя Вінниця, Вінбазар, Вінниця інфо, Власно інфо (О. Малиновська) , Реал (С. Бессолов), спорткомплексу Нива (О.  Тарлецький), обласної федерації футболу (О. Сидорук), Інформаційна Вінниччина (Л. Гніденко) тощо.

 

 1. Групи вболівальників Ниви-В ВК

Найбільш активними серед них є vk.com/pfcnivavinnitsa (П. Щербаков і А.Пацановський), vk.com/nv_1958 і vk.com/fcniva1958.

 

 1. Місцеві журналісти

Щиро підтримують нашу команду Андрій Остапчук (Подільська зоря), Валерія Зайцева (Місто над Бугом), Володимир Шафір (Вінницькі реалії) та чимало інших небайдужих до футболу «акул пера і мікрофона».

 

 1. Програмки матчів.

Цими опікуються знавці історії футболу Леонід Загоруйко і Олег Семенов. Найцікавіші матеріали з програмок вони передають для публікації на офіційних ресурсах клубу.

 

 1. Активність вболівальницької спільноти.

Окрім руху ультрас, у Вінниці нещодавно з’явилася «зелено-біла сім’я» (клуб сімейного відпочинку на футболі). Її засновник Віталій Шкурак активно пропагує Ниву-В в соціальних мережах, а також став співавтором текстової трансляції (на офіційному сайті) матчу в Білій Церкві.

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу