Виконком обласної федерації футболу підтримав пропозицію створити комунальне підприємство ФК «Нива»

У новому сезоні аматорського чемпіонату Вінниччини з футболу гратиме на вісім команд менше, ніж в минулому. Про це йшлося на засіданні розширеного виконкому обласної федерації футболу. Зокрема, у вищій лізі стартує лише шість команд, у першій – десять.

Відмовився від участі в обласних змаганнях чинний чемпіон і володар Кубку «Світанок-Агросвіт» (с. Шляхова, Бершадський район), який вирішив зробити ставку на участь у всеукраїнських іграх аматорів, а також  «Агро-Астра» (с. Рачки, Немирівський район), колективи Вінниці «Нива-2» і «Фенікс».

По традиції новий футбольний сезон відкриється Суперкубком Вінниччини. У ньому мали грати чемпіон і фіналіст Кубка області – «Світанок-Агросвіт» і «Агро-Астра». Вони відмовилися, тому за почесний трофей поборються наступні за зайнятими місцями колективи вищої ліги – «Володимир» (Тиврів) і «Моноліт» (Козятин). Матч відбудеться в Козятині в суботу, 17 серпня. Початок – о 16.00.

Нагородили лауреатів минулого аматорського сезону. Кращими футболістами були визнані Віталій Бондарєв («Горизонт») і Дмитро Попов («Володимир»), який вже повернувся до професійної «Ниви». Кращими бомбардирами – екс-нивівіць Володимир Поліщук («Володимир») і Вадим Нароган («Томашпіль»). Кращими тренерами  – Дмитро Євстафієв («Світанок-Агросвіт») і Валентин Кучковський («Томашпіль»), команда якого виграла першу лігу і підвищилася в класі.

Вшанували в повному складі жіночу команду «ЕМС-Поділля» (екс-ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова), яка вперше в історії вінницького жіночого футболу здобула місце у вищій лізі. І вже стартувала в еліті вітчизняного футболу. Наші футболістки отримали в якості подарунка комплект футбольних м’ячів.

Особливу увагу голова обласної федерації футболу Ігор Гатауллін приділив ситуації навколо професійного ФК «Нива». Спортивний директор клубу Михайло Куниця доповів про не найкраще фінансове становище клубу. Члени виконкому ухвалили рішення вчергове підставити плече нивівцям. Зокрема, звернутися листом до очільників обласної влади із пропозицію створити комунальне підприємство ФК «Нива». В цьому разі флагману вінницького футболу було б простіше отримувати бюджетну підтримку.