fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
6 Вересня, 2020, 18:52

«Волинь-2» – «Нива» – 3:1. Розпочали сезон поразкою

Сьогодні, 6 вересня, вінницька «Нива» грала стартовий тур чемпіонату України з футболу  друга ліга, група «А»). Наш колектив боровся у Луцьку проти місцевої «Волині-2». Нивівці провели поєдинок в такому складі: Карабін (в), Борячук, Попов, Костюк, Сербул (Дробатий), Калітов, Брижчук (к), Громок, Пастушенко (Івашків), Подкуйко (Зугравий), Браславський. Наприкінці матчу на лаві запасних залишався тільки воротар Іван Музичка.

На 10-й хвилині господарі поля зусиллями Богомаза завели м’яча у сітку воріт, але гол було не зараховано через офсайд.

А вже на 16-й хвилині нивівець Ярослав Браславський чудово використав помилку оборонців «Волині-2», вийшов на ударну позицію в центральній зоні та з середньої відстані відкрив рахунок. 0:1!

Через кілька хвилин Браславський вицілював ворота із аналогічної позиції, але голкіпер Арсеній Коркодим  був на місці і перевів м’яча на кутовий.

На жаль, розвинути успіх нивівцям не вдалося. Навпаки, в середині тайму їх чекав «холодний душ». Спочатку на 21-й хвилині захисник Максим Войтіховський, який напередодні грав за основну «Волинь», в упор розстріляв Івана Карабіна. А на 32-й хвилині Назарій Богомаз із другої спроби також переграв нашого голкіпера. 2:1. На жаль, в обох цих епізодах оборонці «Ниви» виглядали статистами.

Після перерви підопічні Олега Шумовицького доклали всіх зусиль, аби відігратися. Вони володіли ігровою ініціативою і мали 100-відсотковіі шанси, аби не лише відігратися, а й вирвати перемогу. Приміром, забивати могли новачки «Ниви» Микола Пастушенко і Данило Дробатий , який перед цим вийшов на заміну.

На жаль, на 77-й хвилині Лучка провів третій м’яч і поховав практично всі надії нивіців на позитивний результат. Навіть більше, волиняни мали ще кілька гольових шансів і могли довести рахунок до розгромного. Наприклад, в одному випадку вони втрьох вибігали на Івана Карабіна, але примудрилися влізти в офсайд.

Отже, 3:1 на користь «Волині-2»– невдалий для нас початок сезону. Наступну гру другого туру «Нива» проведе вдома проти «Оболоні-2» (Київ).