Футбольний клуб "Нива" Вінниця
5 Червня, 2021, 10:39

Володимир Циткін: «Розуміли, що все залежатиме від нас, а не від дій суперника»

Головний тренер «Ниви» Володимир Циткін оцінив переможну  гру проти «Епіцентра» (1:0).

-Володимире Борисовичу, почати тиснути на гостей із перших хвилин – це був план тренерського штабу?

-Дійсно, це вийшло невипадково. Ми налаштували хлопців, аби вони почали тиснути на ворота суперника вже із перших хвилин. Адже «Нива» грала лише на перемогу. Залишалося до кінця чемпіонату лише два матчі. І прагнули зберегти місце в турнірній таблиці, яке зараз займаємо.

-«Епіцентр», один із лідерів групи, можливо не очікував, що «Нива» буде діяти «першим номером» …

-Я над цим не замислювався. Більше цікавила гра «Ниви». Адже розумів, що все залежатиме від нас, а не від дій суперника!

Хлопці – молодці, показали той футбол, який ми можемо показувати. Я задоволений, що футболісти фізично витримали весь матч з «Епіцентром», хоча в кінці гри й були певні проблеми. Водночас самовіддача у них була на рівні.

-Коли Артур Загорулько впав у карному майданчику, здалося, що його зачепили …

-Мені також здалося, що там було пенальті. Але зараз про це говорити вже немає сенсу, бо нічого не зміниш.

-В останньому турі «Нива» грає проти львівських «Карпат». Знову задовольнить лише перемога?

-Так. Будемо готуватися, аби завершити сезон перемогою.

-Сезон підходить до кінця. Вашою тренерською роботою задоволені практично всі. Що далі?

-Справа не тільки у тренері, а у всій команді. Будь-який геніальний тренер без футболістів відповідного рівня нічого не зможе досягти. Немає тренерів, які на 100 % задоволені своїм складом. Але хлопці, які зараз є, проявили себе із кращого боку. Хоча, якщо ставити завдання на наступний сезон, команда має підсилюватися!

Водночас прагнемо створити певну матеріальну базу для команди. Щоб було своє поле, тренувальна база, власна «домівка», потужна дитяча школа. Придбання власного автобусу – це перший крок у цьому напрямку. Тоді, якщо «Нива» підвищуватиметься у класі, вона матиме певний фундамент. Адже раніше неодноразово «Нива» підіймалася у першу лігу, а потім зникала. Ми не хочемо, щоб це повторилося. Тому будемо розвивати клубну структуру поступово, крок за кроком.