fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
23 Травня, 2021, 21:16

Володимир Циткін: «Результат гри із галичанами вважаю справедливим»

Головний тренер вінницької «Ниви» Володимир Циткін оцінив підсумок гри із «Карпатами» із «Галича» (1:1) :

–  Гольових моментів у нас було побільше. Але водночас результат гри є справедливим. Хоча ми прагнули перемогти, і хлопці все зробили для досягнення цього результату. Але це – футбол. Обидві команди могли здобути сьогодні три очки.

–Сьогодні на полі не було кількох провідлних футболістів …

-Травмовані Борячук і Білик, а Хохлов пропускав гру через дискваліфікацію. Через їхню відсутність деяким футболістам довелося грати не на своїх позиціях. Тим не менш, вони молодці. Проявили бажання і характер. У мене немає претензій до жодного з наших гравців.

– Можна сказати, що врятувати гру в кінці вдалося завдяки глядачам, які гнали гравців вперед?

-Глядачі допомагали нам в процесі всієї гри, і в кінці також. Але хлопці й самі старалися. Забитий гол – це спільна заслуга всіх!

– Що можна сказати про гру «Карпат» (Галич)?

-Це непогана команда, де виступають молоді вихованці львівської школи. Із ними працює досвідчений наставник. В ЗМІ писали, що прагнуть три команди «Карпат» об’єднати в одну. Навіть якщо галицькі «Карпати» зникнуть, у футболістів цієї команди є непогане ігрове майбутнє.

-Найвідоміший гравець «Карпат» Худобяк сьогодні не грав. Це вплинуло на перебіг полій на полі?

-Не вважаю Худобяка лідером цієї команди, хоча він непоганий нападник. Вважаю, що нині в галицьких «Карпатах» багато інших цінних футболістів.

Пресслужба ФК «Нива»

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу