fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
17 Травня, 2021, 11:23

Володимир Циткін: «Радує, що хлопці також незадоволені результатом»

Головний тренер «Ниви» Володимир Циткін прокоментував підсумок гри із ФК «Чернігов» (2:2):

– Наша команда, вважаю, досягла такого рівня, що нічия вже не дуже задовольняє. Радує, що хлопці також незадоволені результатом. Але претензій до жодного із гравців не маю – ані щодо ставлення до гри, ані за самовіддачею. Всі старалися. Хоча робили деякі помилки, але мали велике бажання перемогти.

-Владислав Загробський вийшов у основному складі. Забив, віддав гольову передачу. Він претендує поборотися за місце в основному складі?

-Будь-який гравець, що перебуває в «Ниві» зараз – це практично футболіст основного складу. Ми не розділяємо гравців на основу і резерв. Всі хлопці для нас однакові. На кожен матч є стартовий склад і футболісти, які потім виходять на заміну (із різних причин).

Щодо Загробського – він проводить лише перший сезон на професіональному рівні. На жаль, у нього будо кілька травм, тому Владислав випадав на певний час. Це трохи збивало його із ритму. Наразі Загробський відновився і дуже хорошо працює на тренуваннях. В матчі проти «Чернігова» нам був потрібен футболіст попереду, який задає швидкий темп. Влад зіграв там дуже хорошо. Думаю, у нього велике майбутнє в футболі, якщо не зупиниться в своєму зростанні.

-Наскільки реально «Ниві» посісти шосте місце в групі за підсумками чемпіонату?

-Це цілком реально. Хоча це залежатиме не лише від нашої гри, але й від гри суперників. Задача «Ниви» – боротися за перемогу в кожній грі – залишається,

-Наступний домашній матч «Нива», скоріше за все, проведе із вболівальниками., вперше у 2021 році. Наскільки це важливо для клубу?

-Для нас це дуже важливо. Адже футбол, як, приміром, і театр, – для глядачів. У Вінниці існує тісний зв’язок із командою і вболівальниками. Для нас це дуже важливо, це великий позитивний фактор підтримки. Якщо на матч проти «Карпат» (Галич) будуть допущені глядачі – цей впливатиме на результат дуже сильно.

Прес-служба ФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу