fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
20 Квітня, 2021, 9:55

Володимир Циткін – про матчі із «Ужгородом» і «Чайкою»

Головний тренер «Ниви» Володимир Циткін прокоментував прес-службі нашого клубу перемогу над ФК «Ужгородом» (4:1):

– У порівнянні із двома попередніми матчами покращився фізичний стан наших гравців. Тоді було важко (після поновлення чемпіонату) в першу чергу в фізичному плані. В матчі із «Ужгородом» вдало вийшло, що ми забили швидкий гол і одразу другий. Після цього стало дещо легше грати, бо суперник почав більше розкриватися.

– «Ужгород» не очікував зазнати великої поразки …

-Якщо не помиляюся, ужгородці вперше в сезоні пропустили 4 м’ячі.  В матчі все склалося вдало для “Ниви» і невдало для гостей. Цим й пояснюється рахунок.  Взагалі «Ужгород» – майстерна команда, недарма вона перебуває в трійці лідерів і реально претендує на підвищення в класі.

-Віталій Гемега в останніх матчах непогано виходив на заміну в кінцівці матчів. Наскільки він готовий грати хоча б цілий тайм?

-Ми ще не знаємо це до кінця. Віталій Гемега майже повністю пропустив підготовчий період і почав працювати із командою лише з початком чемпіонату України. Гравцям після травм дуже акуратно і поступово даємо ігрову практику.  Адже , як відомо, рецидив травми набагато гірше, ніж вона сама.

-Наступний матч – із «Чайкою». Що можна сказати про цього суперника?

-Прагнемо вигравати в кожному матчі. Ця задача ставилася перед поновленням чемпіонату. Ми не зважаємо на турнірну таблицю, на місце у ній суперника. «Чайка» – непростий опонент. Можливо, гра із нею буде навіть складніше, ніж з «Ужгородом».