fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
26 Вересня, 2021, 10:53

Володимир Циткін: «Прагнули забити другий гол»

Головний тренер «Ниви» Володимир Циткін прокоментував поразку від «Карпат» (1:2):

-Для здобуття очок нам забракло трохи сил, футбольного фарту. Зрозуміло, і видалення вплинуло на результат. Адже ми грали проти серйозного суперника. Через чисельну меншість у другому таймі ми розташували форварда трохи нижче, і моментів в нападі у «Ниви» стало менше. Будь-яка команда повинна вміти грати в такій ситуації.

В другому таймі ми прагнули грати із контршансами, а не у глухому захисті. Прагнули забити другий гол! Не все виходило, адже ми нерідко втрачали м’яч.

Щодо видаленого Ігоря Маляренка. Це ігровий момент. Футболіст сам розуміє, що зіграв неправильно. Він пропускає наступний тур, але нам є ким його замінити.

Щодо ротації воротарів і гри Євгена Шкарбана. Він відіграв досить гідно. І виручив кілька разів, і досить впевнено діяв у рамці. Він був в матчі одним із кращих!

Як вплинула на перебіг подій в матчі с «Карпатами» участь кількох нивіців в турнірі “BEZBRENDU x NYVA cup”, який пройшов напередодні? Якщо б виграли, то всі б казали, що все робили вірно. А взагалі думаю, що цей аматорський турнір і офіційний матч жодним чином не пов’язані.

Чи є шанси у «Ниви» на призове місце? Будемо намагатися покращувати своє турнірне становище, грати на перемогу в кожному матчі.