Футбольний клуб "Нива" Вінниця
20 Березня, 2021, 17:31

Володимир Циткін: «Для «Ниви» кожна гра, як фінальна»

Головний тренер «Ниви» Володимир Циткін прокоментував прес-службі нашого клубу перемогу над львівськими «Карпатами» (4:2):

-Володимиру Борисовичу, що Ви сказали гравцям в перерві, аби допомогти переломити хід зустрічі?

-Нам потрібно було підвищити темп гри, додати у русі. Ми забили гол і чомусь одразу заспокоїлися. Це зіграло із «Нивою» злий жарт в першому таймі. Тому була задача розтормошити хлопців, підбадьорити їх. Футболісти старалися: щось виходило, щось ні. Але це перша гра сезону, давалося взнаки хвилювання.

-Щодо пропущених голів «Нивою». Воротарські помилки там були?

-Ні. У гостей було гарне виконання ударів, які призвели до голів. Але остаточний висновок зроблю після перегляду цих епізодів.

-«Нива» забила чотири рази. А мала гольових моментів у 2-3 рази більше. Реалізацію треба підвищувати?

-Якщо б до матчу мені сказали, що «Нива» заб’є 4 голи, я б був дуже задоволений. Безумовно, ми створили багато гольових моментів. Тепер треба працювати над підвищенням їхньої реалізацією.  Тобто якістю гри я задоволений не повністю, є над цим працювати.

-Що можна сказати про наступного суперника «Волинь-2»?

-Це друга команда першої ліги, інших особливих даних ще немає. Для «Ниви» кожна гра, як фінальна. Тому, хто суперник, не має особливого значення.

-Як відомо, наступного сезону Перша ліга розширюється …

-Про Першу лігу думати нам ще зарано. Спочатку треба піднятися у турнірній таблиці.