fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
24 Травня, 2021, 17:45

Володимир Кучер: «Рубікон» нам по зубам!»

Нічийну гру проти галицьких “Карпат” (1:1) прокоментував гравець вінницької “Ниви” Володимир Кучер.

-Володимире, “Нива” у підсумку розійшлась “миром” з “Карпатами”. Особисто для тебе це прийнятний результат, чи задовольняла лише перемога?

-Вважаю , що нашу команду на сьогоднішній день може задовольнити лише переможний результат. Тому особисто мені, прикро за втрачених два очки !

Приємно, що грали до кінця! Після поставленого пенальті в наші ворота та незабитого у ворота суперника, ми не знітились і забили важливий м’яч на останніх хвилинах.

-Про пенальті в наші ворота. Вважаєш доцільним прийняте тобою рішення?

-Це моя помилка. В таких моментах потрібно до кінця стояти на ногах, ще й у карному майданчику!

-Незабите пенальті, тотальна перевага в кінці, тиск на ворота суперника і взяття воріт на останній хвилині… Вдалось емоційно впоратись з таким “підбором” подій?

-Було важко, але так! Всі хлопці грали до останньої хвилини. Через такі ігри будується команда та колектив !

-Гравець “Карпат” отримав пряму червону картку за неспортивну поведінку! Як оціниш цей епізод?

-Взагалі не хочу коментувати такі моменти. Дії арбітрів не обговорюю, це їхні рішення. А ось щодо гравця суперника… Не знаходився поруч, не бачив нічого конкретно.

-Станом на сьогодні “Нива” посідає 7-у сходинку турнірної таблиці. Наступний матч проводимо проти київського “Рубікону”. Що можеш сказати про майбутнього суперника?

-Суперник нам “по зубам”! Головне – правильно налаштуватись, не має бути жодної недооцінки! Кожного суперника потрібно поважати!

Спілкувався Андрій Пацановський

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу