fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
7 Квітня, 2021, 10:49

Володимир Кучер: «Після спілкування із президентом «Ниви» інших варіантів продовження кар’єри  не розглядав»

Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю із новачком вінницької “Ниви” Володимиром Кучером.

-Володимире, приємно, що ти повернувся до своєї рідної команди. Як себе почуваєш та з яким настроєм працюєш на тренуваннях?

-Почуваю себе чудово, працюю із задоволенням кожен день. Дуже радий повернутись додому!

-Останні роки ти провів в Херсоні, захищаючи кольори флагмана місцевого футболу. Охарактеризуй той період свого футбольного життя.

-Херсон був моїм місцем трудової діяльності останніх два з половиною роки. За той період я отримав певний досвід у дорослому футболі, за що дуже вдячний “Кристалу”! Багато виникало яскравих моментів, але особливим був, звичайно, вихід до Першої ліги. Вважаю, це було справжнім досягненням – зайняти друге місце у групі та підвищитись у класі з бюджетом, який був у клубі. Виникали і негативні моменти, травми, але позитиву все ж значно більше!

-І ось ти знову одягаєш футболку з нивівською емблемою. Чому прийняв саме таке рішення?

-Я поспілкувався з президентом «Ниви», дізнався хто буде головним тренером. Після цього не розглядав вже інших варіантів!

Ти пропустив багато матчів наприкінці зимових зборів! Ширились чутки , що у тебе був перелом руки …

-Так, був перелом руки після невдалого падіння на тренуванні. Через що, на жаль, пропустив 3 тижні перед чемпіонатом.

-Ти чи не єдиний залишився, що “з пелюшок” пройшов всі етапи становлення «Ниви»: гра в чемпіонаті міста, області, аматори, професійний рівень, різні варіації команди тренерів. Що скажеш про “Ниву” теперішню?

-Так, напевно єдиний (з посмішкою –авт.). Можу сказати точно, що теперішня “Нива”, як на мене, вперше готова рухатись вперед і зростати у всіх напрямках! Це відчувається навіть в дрібницях. Сподіваюсь, що далі буде тільки краще.

– Багато скептиків констатує, що різкий спурт “Ниви” – наслідок “легкого” весняного календаря. Уточнюю, це дублі “Волині”, “Оболоні-Бровар” та львівські “Карпати”. Як ти вважаєш, це дійсно так?

-Дійсно, календар склався для нас вдало. Наступні матчі будуть хорошим випробуванням, з яким, я вважаю, впоратись нам до снаги! Підтримка наших вболівальників у цьому допоможе! А до скептиків я ставлюсь дуже скептично (сміється-авт.)

-Домашні матчі команда знову проводить на штучному покритті СК “Нива”. Це перевага перед нашими суперниками чи все ж більше випробування для гравців “Ниви” ?

-Перевага тільки в тому, що ми тренуємося на цьому полі і звикли до нього. Але через штучний газон зростає навантаження та ризики отримати травму.

-І декілька слів для вболівальників.

-Дуже вдячний нашим вболівальникам. Ми відчуваємо підтримку – це додає нам сили і мотивації.

Спілкувався Андрій Пацановський

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу