Володимир Савошко: «Я дуже задоволений, що захищаю кольори «Ниви»

– Володимире, ще донедавна ти захищав синьо-білі кольори ФК «Львів». Як пройшла адаптація у Вінниці?

– Приємно вражений тим, як швидко мене сприйняли товариші по команді, тренери та весь колектив. Ще на перших тренуваннях допомагали, давали поради. Розповідали, який у «Ниві» стиль футболу. Мені це дуже допомогло адаптуватись у команді. Щодо міста, то воно надзвичайно гарне та чисте. Вже потроху вивчаю вулиці, як і куди добратися. Я дуже задоволений, що захищаю кольори саме цього міста, саме цієї команди.

– Які фактори вплинули на продовження кар’єри саме у «Ниві»?

– В першу чергу покинув «Львів», бо у мене з тренером були різні погляди на футбол. І там у мене не було б ігрової практики. Крім Вінниці, ніяких інших варіантів не розглядав. Приїхав сюди і поставив собі ціль залишитись в цій команді. З таким тренером, як Денис Колчін, зможу зростати як футболіст та розвиватись від гри до гри. Також хочу подякувати президенту ФК «Львів», який вчинив дуже гарно по відношенню до мене, увійшов в моє положення і без проблем дав розвиватися.

– Опиши свій шлях у великому футболі. Який матч ти можеш назвати «родзинкою» у своєму футбольному житті?

– Починав я свій шлях у ФК «Карпати» і більшість свого життя провів у цьому клубі: від школи до основної команди. Клубів у моїй кар’єрі було не багато. «Нива» Вінниця – це мій третій футбольний клуб.

Щодо важливого матчу в моїй кар’єрі, всі матчі для мене важливі! Виділити дуже важко якийсь один. Але пам’ятаю у день  народження моєї мами наша команда грала проти “Шахтаря” з Донецьку. Це був важливий для нас матч за місце в турнірній таблиці і вона попросила зробити їй подарунок. Я забив два м’ячі і віддав гольову передачу, що принесло нам перемогу. Також я тоді очолив трійку в таблиці бомбардирів, це було дуже важливо для мене. Я задоволений, що зміг зробити такий подарунок!
Якби у тебе була можливість підписати контракт з одним із європейських грандів, що це був би за клуб?             .
     – (сміється). Банально можна сказати “Реал” Мадрид  чи “Барселона”. Але я б хотів виступати за команду, яка виграє трофеї, потрапляє в Єврокубки. І, як мрія кожного футболіста, захищати кольори своєї національної збірної. Для цього потрібно дуже багато та важко працювати! Тоді всі мрії перейдуть в реальність!
– Окрім футболу, маєш якесь хобі?                .
– Не знаю, чи це на жаль, чи на щастя, мабуть такого хобі нема.  Я зацікавлений лише футболом. Так як на інші речі часу дуже мало, це пов’язане з відпочинком, з тренуваннями, і т.д. Люблю з друзями грати у великий теніс, якщо це можна назвати хобі.
– Ну і, не відвертаючись від традиції, знайди декілька слів вболівальникам.
– Хочу подякувати за їхню підтримку, вірність та відданість клубу! Можу сказати з повною впевненістю, що це одні із кращих вболівальників, яких я зустрічав. Ми, в свою чергу, зробимо все, щоб приносити їм побільше радості своїми перемогами. Разом і до кінця !

Спілкувався Андрій Пацановський