Футбольний клуб "Нива" Вінниця
10 Травня, 2017, 8:56

Володимир Горілий – кращий тренер 29 туру!

Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу аналізує підсумки 29-го туру

“Нива-В” Володимира Горілого створила найбільшу сенсацію 29-го туру, обігравши “Рух”.

1. Номінальний результат команди – 5
(важливість, несподіваність, сила суперника, історична й турнірна складова)

Після втрати очок у матчі з «Поділлям» вінничани не мали іншого виходу, ніж грати на перемогу навіть у протистоянні з «Рухом». Винниківська команда – один із фаворитів сезону, котрий має у своєму розпорядженні сильний, варіативний склад із низкою досвідчених гравців вищого рівня, аніж Друга ліга. Тим не менш, «Нива-В» зуміла переграти складного суперника, що дозволило їй продовжити погоню за групою лідерів та місцем, яке може дозволити підвищитися в класі.

2. Труднощі в вишикуванні та керуванні підопічними – 4
(травмовані/дискваліфіковані, особливі обставини)

У клубному лазареті є кілька травмованих гравців, але це, в основному, молодь. Тож можна сказати, що «Нива-В» змогла задіяти на матч з «Рухом» основний та оптимальний склад, а перестановки та відсутність деяких гравців можна пояснити плановою ротацією.

3. Майстерність в роботі з кадрами – 5
(гравці, використані не на своїх звичних позиціях та несподівані, але успішні нові обличчя у складі)

У вінницької команди вже вималювався оновлений основний склад, команда зіграна й використовує досить збалансовану основу. Тому відзначимо, що після замін по ходу матчу деякі ігрові зв’язки зазнавали змін (наприклад, з виходом Сторубльовцева Браславський отримав можливість атакувати не з передової, а з глибини).

4. Тренерська майстерність – 4
(різноманіття тактик, зміни по ходу матчу, використання людського фактору)

Вінничани уміло керували грою, то нагнітаючи темп, то поступаючись ініціативою на поважній відстані від власних володінь. По ходу матчу вони не збавляли оберти – заміни не спрямовувалися на глуху оборону, а навіть перша додавала атакувального потенціалу.

5. Накопичувальний критерій – 5
(якщо команда під керівництвом тренера кілька турів поспіль демонструє чіткий прогрес, постійне поліпшення результатів, тренерські новинки)

Безпрограшна серія вінничан досягла трьох турів, причому, за цей час вони не пропустили жодного м’яча – і не лише з аутсайдерами, як «Поділля», а навіть проти безпосереднього конкурента «Миру» та клубу найвищих амбіцій «Руху».

Лауреат 29-го ігрового дня в номінації «Тренер туру»:
Володимир Горілий («Нива-В» Вінниця)
Середній бал – 4,6

За матеріалами: прес-служба ПФЛ, uafc.org.ua

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу