Владислав Дворовенко: «Готуємося до матчу в Тернополі, як до останнього бою»

Захисник вінницької “Ниви” Владислав Дворовенко відповів на кілька запитань.

– Владиславе, останній домашній матч проти «пивоварів» не приніс у доробок “Ниви” три очки. Чому?

– На мою думку, не вистачило концентрації на останніх хвилинах. Можливо, ми зарано повірили в те, що три очки у нас в кишені. Вкотре пропускаємо на останніх хвилинах, і втрачаємо перемогу. Пропускаємо знову зі стандартів, які, як виявилося, в цьому сезоні для «Ниви» є болісною темою

– Матч на Закарпатті ти пропускав через перебір “гірчичників”. Як гадаєш, свого роду тижневий відпочинок пішов тобі на користь?

– Зрозуміло. У мене було більше часу, аби залікувати свій гомілкостоп і краще підготуватись до гри проти дублерів “Оболоні”.

– Як почуваєш себе зараз?

– Все в нормі, готовий до гри на 100 %.

– Наступний матч проти одного з лідерів турнірної таблиці нашої групи – тернопільської “Ниви”. Що скажеш про майбутнього суперника?

– Це дуже хороша та бойова команда, яка намагається  завжди тримати м’яч, навіть коли знаходиться під пресингом. В першому колі тернополянам трішки пощастило в матчі проти нас. По грі ми сильнішими виглядали – але гра забувається, а результат залишається.

Готуємось до тернопільської “Ниви”, як на останній бій.  тому, що втрачати нам вже немає чого. Їдемо в Тернопіль за 3 очками.

– Для вболівальницького кола Вінниці «Нива» (Тернопіль) є ще одним із головних дербійних суперників! Це мотивуватиме гравців ще більше?

 

– Звичайно, що так! Дербі завжди мотивує на гру із подвійною відповідальністю.

Спілкувався Андрій Пацановський