Футбольний клуб "Нива" Вінниця
9 Лютого, 2019, 18:02

Віце-президент ФК «Нива» Вадим Кудіяров взяв участь у засіданні Ради Ліг ПФЛ

Вчора у конференц-залі Будинку футболу зібралися представники клубів зі всієї України. Кількагодинна робота членів ПФЛ виявилася плідною – прийнято чимало рішень, які посприяють розвитку змагань. А деякі з них взагалі виявилися історичними.

Представники клубів розглянули ситуацію з весняним календарем – як відомо, призначені вибори Президента України потребуватимуть уваги всієї держави, в тому числі, й правоохоронних органів. Отже, Федерація футболу України отримала офіційний лист від Національної поліції України за підписом керівника патрульної поліції О.Фацевича, в якому рекомендувалося врахувати зайнятість правоохоронців на виборах при призначенні конкретних дат проведення футбольних матчів у ці дні. Цей лист до УПЛ та ПФЛ переадресувала ФФУ, отже, наші організації повинні були знайти оптимальне рішення. Членам ПФЛ було запропоновано зміни стосовно чотирьох турів у Першій лізі та ще чотирьох у Другій. У ході обговорення слушні зауваження звучали від окремих клубів. Отож, адміністрація ПФЛ запевнила, що кожен зможе досягти компромісу за погодженням всіх сторін. А Ліга піде назустріч всім взаємним побажанням учасників матчів. Навіть з урахуванням необхідних обов’язкових змін, календар виявиться гнучким, наскільки це можливо в щільному весняному графіку. 18 тур Другої ліги перенесено з 31 березня на шосте квітня, 19 тур – з шостого на 13 квітня, 20 тур – з 13 на 18 квітня, 21 тур – з 21 квітня на 15 травня. За підсумками співпраці ПФЛ та торгової марки Select, клубам Першої та Другої ліг зроблено пропозицію про технічне партнерство, яка передбачає введення офіційного м’яча Чемпіонатів Першої та Другої ліг сезонів 2019/20, 2020/21, 2021/22 років.

– Клуби ПФЛ висловили свою думку щодо цієї співпраці та якості продукції, серед них – і бажання протестувати новинку. В підсумку, більшістю голосів рішення було підтримано. Обговорено низку інших важливих питань, які стосуються діяльності ПФЛ та клубів. Найголовніше, що засідання пройшло в атмосфері конструктивної дискусії та плідної співпраці, – зазначив Вадим Кудіяров.

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу