Футбольний клуб "Нива" Вінниця
23 Лютого, 2019, 9:49

Вінничани просять збудувати новий стадіон у місті

Відповідна петиція зареєстрована в Єдиній системі місцевих звернень. Автор публікації зазначає, що місту потрібен новий стадіон, що відповідатиме нормам українського футболу та УЄФА.

“Дуже прошу підтримати мою петицію щодо будівництва стадіону у місті Вінниця, який був відповідав нормам українського футболу та УЄФА. Зараз відчувається падіння Вінницької футбольної команди Нива-Вінниця і дуже болить серце, що немає розвитку футбола у нашому місті, а причина відсутність стадіону який відповідає нормам українського футбола вищої ліги та УЕФА.

Хоча зараз наша команда грає у другій лізі вітчизняного чемпіонату, але болить серце коли проходиш повз стадіону, а він  штукатуркою старі лавочки ще під час СССР, крім того погане фінансування футбольного клубу Нива.

Дуже прошу посприяти владу у підтримці будівництва стадіону Локомотив та підтримку футбольної команди в фінансовому плані, а вінничан особливо вболівальників та фанатів підтримку петиції щоб вінницький футбол прогресував розвивався на європейський рівень УЕФА і були лише перемоги фінансування, а не падав і вірю що ми разом назбираємо 350 голосів,бо нас багато нас не подолати і вірю в кожного дякую” – йдеться у публікації.

Джерело: vinbazar.com

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу