fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
22 Жовтня, 2016, 12:38

Вболівальники вдячні за можливість безкоштовного вояжу на матч з «Арсеналом-Київщиною»

Сьогодні, 22 жовтня, «Нива-В» в гостях проводить матч 15-го туру з «Арсеналом-Київщина». Початок поєдинку в Білій Церкві, на стадіоні «Трудові резерви», – 15.00. Адміністрація СФК «Нива-В» організувала поїздку на цю гру 50-місним автобусом. Він вже вирушив у путь!

Підтримати команду в Білій Церкві запрошувалися всі охочі. Цей вояж є безкоштовним для вболівальників, тобто за рахунок клубу.

Біля «Петроцентру» зібралося близько півсотні вболівальників. Настрій у всіх був піднесений, вони перебували в доброму гуморі  Фани вірять в свою команду і розраховують на три очки і Білій Церкві. Серед них були вболівальники, які вперше підтримуватимуть «Ниву-В» за межами Вінниці.

– Я ще ніколи не їздив на матчі з «Ниво-В». Дуже вдячній адміністрації клубу за надану можливість групової поїздки, тим більше безкоштовної. Хоча я відпрацював вночі, все одно зібрався до Білої Церкви. Готовий й знову їздити на матчі за підтримки клубу. Щодо сьогоднішнього матчу. Каноніри багато пропускають, тому ми повинні забити їм кілька м’ячів і перемогти, – сказав 35-річний Олександр Козлов.

До Білої Церкви вирушили й вболівальниці-дівчата. Їх анітрохи не турбувало, що більшість фанів – представники сильної статі.

19-річна студентка Донецького національного університету Єва каже, що намагається відвідувати всі матчі нивівців – і домашні, і виїзні. На заваді може бути лише навчання чи інші важливі справи.

– Ми щиро вдячні клубу за організацію цієї безкоштовної подорожі. Так як ця поїздка є безкоштовною, то на нею зібралося набагато більше людей, ніж зазвичай. Адже у багатьох молодих вболівальників є фінансові проблеми, – сказала Єва.

– Я була на всіх виїзних матчах «Ниви-В». Ця команда – частина мого життя. Дуже розчаровуюся, коли вона інколи програє. Але все одно в неї вірю і особливо радію перемогам, – сказала 19-річна студентка Вінницького кооперативного інституту Стецька.

1 %d1%84-022 %d1%84-024

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу