fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
26 Вересня, 2016, 18:23

Вболівальники привітали Колінса Нгаху з днем народження!

Сьогодні, 26 вересня свій день народження святкує капітан вінницької “Ниви-В”, лідер і, мабуть, кращий гравець команди — Колінс Нгаха. Вболівальники вирішили зробити сюрприз і привітати свого улюбленця зі святом.

Невеликою групою, яка в основному складалася з представників культурно-сімейного сектору, вболівальники зібралися біля будинку Нгахи, який відпочивав удома після важкої вчорашньої гри. Усміхнений Колінс, вийшов з під’їзду свого будинку разом із старшим сином Ванею. Його зустріли аплодисментами і святковим вітанням:

— Вітаємо з чудовим ювілеєм! Нас хоч і не багато, але ми від імені всіх вболівальників, ультрас та всіх вінничан хочемо побажати щоб ти був завжди потрібен команді, завжди був потрібен своїй родині, та завжди був такий сяючий і веселий. Ми дуже пишаємось тим, що ти граєш саме у Вінниці, і є справжнім лідером нашої команди!

Після цього Колінсу вручили святковий торт у вигляді нивівської футболки з підписом “Капітану від вболівальників”

2

Ювіляр виглядав враженим і щасливим і не переставав сердечно дякувати вболівальників, говорячи, що такого вітання в нього в житті ще не було. Панувала тепла сімейна атмосфера, Колінс добродушно спілкувався з фанами, посміхаючись від гарного настрою, який йому подарували теплим привітанням вінницькі вболівальники.
3

Богдан Токар, офіційний сайт СФК “Нива-В”

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу