fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
11 Вересня, 2016, 16:13

Вболівальники «Ниви-В» ініціювали створення культурно-сімейного сектору

Мабуть, не раз вболівальники будь-якої футбольної команди після матчів залишалися незадоволеними не лише результатом чи якістю гри своєї команди. Часто незадоволення фанатів викликають прояви безкультурного поводження на трибунах.
Вболівальники вінницької «Ниви-В» не є виключенням. Давно вони бажають мати окремий сектор людей з європейською вболівальницькою культурою. Та, як кажуть, ніяк руки не доходять. Але цей час настав, і відтепер на трибунах під час матчів «Ниви-В» буде функціонувати новостворений культурно-сімейний сектор із символічною назвою «Зелено-біла сім’я над Бугом».
А почалося усе після минулого домашнього матчу з «Кременем». Традиційне жваве обговорення на сайті вболівальників «Ниви-В» перейшло у русло незадоволення пасивним вболіванням більшої частини трибун і проявами безкультурного поводження окремих індивідуумів на трибунах. Один з фанатів, Євген Тюленєв, озвучив цікаву пропозицію, яка практикується в багатьох європейських клубах – створити окремий  сімейний сектор з певними правилами поводження. Після цього справа пішла швидко, в результаті конструктивної дискусії було обрано назву сектору, а саме «Зелено-біла сім’я над Бугом». Також обрано лідера – ним став молодий, але водночас досвідчений вболівальник Ниви Віталій Шкурак. У соціальних мережах «Вконтакті» та «Facebook» створені офіційні сторінки сектору, де можна дізнатися усю важливу інформацію.  «Вишенькою на торті» став надрукований банер, за яким можна буде легко віднайти сектор на трибунах СК «Нива».
Головною ідеєю новоствореного сектору є культурна та активна підтримка рідної команди. Правилами сектору заборонено тютюнопаління, розпивання алкогольних напоїв, використання нецензурної лексики, засмічення трибуни під час матчу. Також всіляко заохочується активна підтримка команди протягом усього матчу, скандування речівок, лозунгів, віршів і пісень, демонстрація патріотичної громадянської позиції (наприклад, шляхом спільного виконання гімну).

Вболівальники надіються на плідну співпрацю з клубом, яка допоможе поширити ідею справжнього, культурного, активного, європейського вболівання! Приєднуйтесь!

 

Ресурси сектору:
Офіційна сторінка у «Вконтакті»: vk.com/familysector

Офіційна сторінка у «Facebook»: facebook.com/groups/1116111565149128/

Партнер: niva.vn.ua (сайт вболівальників Ниви)

 

Автор матеріалу: Богдан Токар

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу