fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
24 Серпня, 2016, 5:19

Вболівальники: «Для вирішення амбітних кубкових задач необхідно підсилювати склад»

Вболівальники «Ниви-В» в соціальних мережах жваво обговорюють оприлюднену почесним президентом «Ниви-В» Василем Вовком попередню мету в Кубку України – вихід в чвертьфінал.

Конструктивний коментар, з яким погоджується й перважна частина інших вболівальників, написав на сторінці Василя Вовка в «Фейсбуку» Богдан Токар:

– Що ж робити, що ж робити…

Підсилюватись потрібно, пане президент, а то до закінчення заявочного періоду лічені дні, а нових гравців все немає. Ви заявляєте про амбітні плани виходу в першу лігу та 1/4 кубку України. А дивлячись правді в очі, можемо сказати, що гравців для досягнення цих цілей у нас катма. За ті гроші, які “Нива” платить футболістам, чесно, багато футболістів гарного рівня згодилися б грати у Вінниці. Натомість бачимо, чесно кажучи, не найкращий захист, який конче потребує підсилення, та й форвард не завадив би. Далеко ж не потрібно ходити, он ми грали з “Агробізнесом” – їх нападник Анцибор – форвард від Бога, і, чомусь, я вважаю, з радістю погодився б виступати за професійну “Ниву”, а не аматорський клуб. І таких талантів безліч на просторах другої та аматорської ліг (а ще є вільні агенти). Дуже тривожно стає за команду, дивлячись на абсолютну відсутність “лавки”, і не найнадійнішу “основу”. Всі ми, вболівальники, віримо в команду, підтримуємо, щиро бажаємо перемог, і робимо хоча б те мінімальне, що від нас залежить. Але на одній вірі, на одному ентузіазмі далеко не заїдеш, бажання кожного вболівальника – бачити професіоналізм і бути впевненим в своїй улюбленій команді.

Щиро поважаю вас за те що робите для нас всіх. І радий, що простий вболівальник може донести вам свою думку. Я не володію всією інформацією про клуб, і можливо, моя критика здасться вам неконструктивною, проте я, як і ми всі, бажаю лише добра і процвітання “Ниві” і просто хотів донести думку “зі сторони”.

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу