Вболівальників почали приймати у члени клубу. Підсумки зустрічі із керівництвом «Ниви»

Вчора, 8 січня, в конференц-залі готелю «Добродій» відбулася зустріч керівництва нашого клубу із активними вболівальниками. Спікерами виступали власник «Ниви» Дмитро Рогозюк і її віце-президент Вадим Кудіяров . Їх слухали, задавали запитання і висловлювали пропозиції фани різного віку – від молоді до пенсіонерів. Серед них були: почесний вболівальник «Ниви» Володимир Данилевський, редактор «Сайту болельщиков Нивы» Ігор Пущал, лідер спільноти «Зелена-біла сім’я над Бугом» Віталій Шкурак та інші.

На зустрічі підіймалося багато питань. Даємо основний зміст відповідей на них від Дмитра Рогозюка і Вадима Кудіярова. А також рішення, які були ухвалені на зібранні.

 

«Ниву» збиралися зняти

Як повідомив пан Кудіяров, попередній директор клубу Сергій Мартиновський направив листа до ПФЛ з проханням виключити «Ниву» з її членів. Це пов’язано з тим, що у почесного президента СФК «Нива»  Василя Вовка не було повноцінного контакту з місцевою владою і не було відповідної підтримки з її боку. Тому було зроблено такий крок. Але нове керівництво нивівців зупинило цей процес.

 

Активи і пасиви    

Сьогодні у «Ниви» є атестат професійного клубу. На контрактах 14 футболістів і 5 працівників тренерського штабу. Водночас існує заборгованість по зарплатні за частину листопада і весь грудень.

 

Про Василя Вовка

Про екс-президента «Ниви» Василя Вовка йшлося в позитивному плані. Мовляв, він вписав своє ім’я золотими літерами в історію вінницького футболу. Бо не лише допоміг відродити професійний клуб на Вінниччині, але й протягом трьох років утримував його.

 

Про політичну кон’юнктуру

Пан Кудіяров відповів на ідеї вболівальників використати майбутні вибори, аби залучити кошти у клуб. Він рішуче відкинув політичну складову. Мовляв, «Нива» була і буде поза політики! Команді потрібен надійний фундамент, що не залежить від політичної кон’юнктури.

 

Комунальне підприємство чи народний клуб?

Прийнято рішення створити робочу групу, яка надалі лобіюватиме інтереси «Ниви». Пріоритетним є створення на базі клубу комунального підприємства – міського чи обласного.

Також є ідея піти шляхом «Вереса» (Рівне) – створити народний клуб, членами якого були 3,5 тисячі осіб.

 

Почали приймати в члени клубу

Члени зібрання ухвалили рішення розробити програму «Народний клуб «Нива-Вінниця» на базі громадської організації «ФК НИВА-ВІННИЦЯ». І одразу почали приймати небайдужих вболівальників в члени клубу, які матимуть право голосу на загальних зборах, впливатимуть на кадрові рішення тощо.

 

Як стати членом клубу

Вирішено, що стандартний річний внесок члена клубу «Нива-Вінниця» складає тисячу гривень. Водночас вболівальники пільгових категорій, які не мають можливості здати цієї суми, можуть зробити внесок для підтримки «Ниви» на власний розсуд та будуть вважатися прихильниками клубу.

Відповідальним за прийняття у члени клубу призначено Віталія Шкурака. Із ним можна зв’язатися за телефоном: 097-131-64-75.

 

Відкриті для інвесторів і меценатів

Водночас Власник «Ниви» Дмитро Рогозюк запрошує для співпраці підприємців і бізнесменів. Він надав свій особистий телефон для контактів: 068-639-01-00. Дмитро Рогозюк запевняє, що жодна копійка залучених коштів не піде «наліво».

 

Розраховують на владу

Торік обласна влада підтримала «Ниву» у сумі 3 мільйони гривень. Керівництво клубу вважає, що можна розраховувати й на кращу підтримку. Бо спортивний бюджет області сягає близько 70 млн. грн., Вінниці – близько 60 млн. грн.

Пан Кудіяров, як депутат міської ради, та Дмитро Рогозюк, негайно починають вести діалог із керівниками міста та області.

 

Потенційні тренери-вінничани

Керівництво клубу веде перемовини з двома потенційними головними тренерами «Ниви». Обидва вони – вінничани.

Затвердять тренера після того, як стане зрозумілим річний бюджет клубу. Якщо він сягатиме не більше 5 млн. грн. – буде стояти задача зберегти основу колективу. А для боротьби за найвищі місця у групі і вихід до першої ліги необхідно близько 9 млн. грн.

 

Зберегти кістяк складу

Керівництво прагне зберегти всіх 14 гравців, які зараз на контрактах, якщо буде відповідний рівень фінансування. Якщо ж ні – то найбільш пріоритетними є сім футболістів. Це воротар Гурідов, польові виконавці Шестаков, Савошко, Яськов, Хохлов, брати Маляренки. Як бачите, більша частина із них – вінничани.

 

Щоб не стали вільними агентами

Питання із гравцями треба вирішувати швидко. Бо вони після 10 січня можуть стати вільними агентами (через невиплату зарплатні протягом 2 місяців).

 

Повернуть Брижчука?!

«Нива» прагне повернути нашого земляка, креативного півзахисника Тимофія Брижчука, який зараз у статусі вільного агента. Інших прізвищ потенційних новачків не було названо.

Склад формуватиме новий тренер. Планується провести перед весняною частиною сезону три хороших збори.

 

Коли наступна зустріч

Аналогічна зустріч з уболівальниками планується в конференц-залі готелю «Добродій» на середу, 16 січня. Початок – о 19.00.

 

Прес-служба СФК «Нива»