Василь Вовк – про підсумки матчу з «Агробізнесом»

Почесний президент СФК «Нива-В» Василь Вовк прокоментував підсумки гри з «Агробізнесом» (0:1) на своїй сторінці в «Фейсбуці»

– ВІТАННЯ!!! Учора, 09.09.17р., “Агробізнес” з Хмельницької області отримав три очки після матчу з СФК “Нива-В”.
Судив, засуджував відкрито й відверто, не боячись Бога, В.Дорош – працівник Федерації футболу України, де віце-президентом значиться господар-бізнесмен ФК “Агробізнес” пан Собуцький.
Друзі, невже й тут ВИ скажете, що немає конфлікту інтересів?!

Мої вітання панам Павелку, Бандурку й Костюченку, які задовольнили бажання влади прибрати із вінницького футболу Василя Вовка! Також вітаю виконавців цього злочину Дороша й Собуцького!
З 10 вересня 2017 року я складаю з себе повноваження Почесного президента, у тому числі щодо організації фінансування й матеріального забезпечення СФК “Нива-В”. Упевнений, що знайдуться люди, які візьмуть на себе вінницьку професіональну футбольну команду, й вона продовжить своє існування! Хлопці учора були справжніми бійцями – дякую їм за гру в cуцільному суддівському й адміністративному пеклі…
Я ще повернусь, у тому числі в футбол, жорстко повернусь, пам’ятайте пани Дороші та йому подібні…

P.S.
Для “патріота” О.Собуцького, який після матчу заявив: “Ваш президент Вовк як начальник Головного слідчого управління СБУ брав участь у розстрілі майданівців…”, клянусь пам’яттю Небесної сотні:
“На іншу особу реагував би юридично, на Вас так: “При зустрічі зразу ж отримаєте у своє облюбоване лице – шановний Собуцький! Така зустріч обов’язково станеться!”