Василь Вовк: «Починаємо селекційну роботу задля підсилення команди»

Почесний президент СФК «Нива-В», генерал-майор Василь Вовк розповів про поточну ситуацію в клубі після проведення останнього офіційного матчу в 2017 році:

– Завершився літньо-осінній етап чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги. Тепер маємо велику ігрову перерву – аж до 31 березня. Це дає можливість оцінити результати і зробити висновки, після чого можна продовжувати роботу щодо виконання поставлених завдань.

Третього листопада всі гравці, тренерський штаб і представники адміністрації «Ниви-В» отримали повну зарплатню. Зі всіма і в повному обсязі було проведено всі розрахунки щодо премій і матеріальної допомоги. Будь-яких боргів перед гравцями, тренерським штабом і адміністрацією клуб не має.

Ми будемо приймати рішення щодо розірвання контрактів з деякими гравцями. А також не будемо продовжувати контракти з деякими з тих футболістів, у кого вони завершилися. Водночас починаємо селекційну роботу задля підсилення колективу досвідченими і молодими виконавцями, які можуть допомогти нам у виконанні поставлених завдань. З 20 по 27 грудня запланований перший збір команди. На ньому будуть переглядатися кандидати до «Ниви-В».

Прес-служба СФК «Нива-В»