fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
7 Листопада, 2021, 14:14

Валентин Вишталюк: «В другому таймі ми повністю переграли суперників»

Виконуючий обов’язки головного тренера «Ниви» Валентин Вишталюк прокоментував клубній пресслужбі виїзну перемогу над «Любомиром» (2:1):

-Проблема була більше у психології, ніж у фізичних кондиціях. Фізично наша команда була готова до матчу. На фоні «Любомира» ми виглядали краще – і за гольовими моментами, і за діями на полі. Але через психологічні моменти не найкращим чином реалізовували свої моменти та грали в обороні.

Хлопці переживали, бо проводили першу гру без головного тренера. Вони знали, що і як треба робити. Але необхідність отримати позитивний результат тиснула на них.

-«Нива» швидко пропустила гол. Довелося перелаштовувати схему гри?

-Це стало  сюрпризом. Адже саме ми збиралися з перших хвилин закривати господарів на їхній половині поля. Але заробили стандарт, після чого не розібралися в ситуації і пропустили. На щастя, наші футболісти швидко «прийшли до тями», взяли гру під контроль і відігралися вже до перерви.

В другому таймі ми повністю переграли команду суперників. Зокрема, після наших ударів господарів двічі рятували штанги, ми створили купу гольових моментів. Але, слава Богу, нам все ж вдалося здобути три важливі очки.