fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
10 Квітня, 2021, 9:22

Вадим Хохлов – про матчі із «Діназом» і «Буковиною»

Своїми думками про нічийну гру із “Діназом” (0:0) поділився захисник вінницької “Ниви” Вадим Хохлов:

-Гра була важкою, бойовою. У нас було дуже мало простору, мало що виходило в комбінаційному плані. Ми протистояли хорошій організованій команді, яка має свій малюнок гри і його дотримується.

Мені сподобалась гра «Діназу». Але ми за рахунок самовіддачі, індивідуальних якостей кожного намагались досягти позитивного результату. В принципі, нічия з лідером для «Ниви» на нинішньому етапі становлення – це великий плюс. В будь-якому разі ми здобули одне очко і, гадаю, цілком заслужено.

-Вадиме, тобто, виходячи з твоїх слів, більше суперник втратив два очки, чим ми надбали одне!?

-Не можу цього стверджувати на 100 % . Так, гості мали гольові моменти. І ми мали момент Ігоря Маляренка. Забий він, і три очки наші, святкували б перемогу. Але була така гра, що могли і виграти, і програти.

-В попередніх успішних матчах 2021 року «Нива» грала з дублерами, фактично молоддю. Але чи витримували ви фізично проти одного з лідерів турнірної таблиці, у складі якого є досвідчені бійці українського чемпіонату?

-(Посміхається-авт.). В очах не темніло, але гра була складною. Ви бачили, що було багато єдиноборств, бігової роботи без м’яча. Але тільки так здобувають очки. Команда-суперник претендує на Першу лігу, провела якісні збори. Ми також провели потужні збори, заклали новий фундамент. «Нива» – вікова команда , але всі ми – професіонали. Багато кому за 30, але вони працюють не менше за молодь, навіть десь і більше. Чим більш віковий футболіст, тим більше він має тренуватись. Тому своїм партнерам можу видати гору овацій за їхню самовіддачу. В команді хороша атмосфера.

-Який настрій перед матчем з “Буковиною”?

-Забігати наперед не буду, але це буде складний виїзд. Трішки слідкував за іграми чернівчан. Подобається гра «Буковини». Це також оновлена команда, яка демонструє якісний футбол. Легко нам не буде, це точно. Можливо, буде навіть складніше, чим проти “Діназу”.

Спілкувався Андрій Пацановський

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу