fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
4 Травня, 2021, 9:58

Вадим Хохлов: «Нива» має додавати від матчу до матчу і покращувати свою гру»

Гру “Ниви” в подільському дербі (2:0 на користь хмельничан) прокоментував захисник зелено-білих Вадим Хохлов:

-Перш за все, хочу вибачитись перед партнерами по команді, тренерським штабом і вболівальниками за прикрий епізод в кінці матчу (він призвів до видалення – авт.). Така поведінка неприпустима і безглузда. Мені дуже соромно і прикро, що так сталось.

-Не можу не зачепити інцидент з 11-метровим! Ти був найближче, тому напевне зможеш визначити… Був пенальті чи ні?

-Думаю, що всі, хто були на матчі, бачили, де було порушення правил. А якщо є якісь сумніви, можна переглянути відео.

-Вадиме, команда в четвертий раз не може переграти подолян у виїзному матчі. В чому секрет?

– Це була хороша бойова гра, боротьба точилась на кожному клаптику поля. Для «Ниви» дались взнаки переходи зі штучного покриття на натуральний газон, а також щільний графік наших матчів у квітні.

Попри невдалий перший тайм, нам вдалося переломити хід гри і перехопити ініціативу. Незважаючи на негативний результат,  вважаю, що ми виглядали достойно і зможемо зробити правильні висновки, щоб рухатись вперед!

-Наступний тур “Нива” пропускає, і це на руку конкурентам в боротьбі за 6-е місце. Вистачить цього часу, щоб зібратись і продемонструвати “вибухову” кінцівку чемпіонату?

-Насамперед потрібно відновитись психологічно і фізично. Буде час проаналізувати наші виступи і відпрацювати тактичні моменти. Ми не забігаємо далеко вперед, а просто готуємось до кожного наступного суперника. Якщо наполегливо працюватимемо на тренуваннях, то зможемо від матчу до матчу додавати і покращувати свою гру.

Спілкувався Андрій Пацановський

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу