fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
29 Серпня, 2021, 9:38

Вадим Хохлов: «На домашні матчі нас не потрібно додатково налаштовувати»

Перемогу “Ниви” в 6-му турі Другої ліги (4:0 над «Рубіконом») прокоментував захисник зелено-білих Вадим Хохлов.

-Вадиме, команда напрочуд впевнено здолала столичний «Рубікон» на своєму полі. Які враження від гри?

-Враження позитивні, ми майже повністю виконали тренерську установку. Використали слабкі сторони суперника і, як наслідок, заслужено перемогли.

Серед вболівальників теперішній “Рубікон” вважається ледь не “Олімпіком-2” , оскільки більшість весняного складу команди тепер виступає в Першій лізі. Цей фактор не вплинув на концентрацію нивівців?

-В жодному разі! Ми поважаємо будь-яку команду, нікого не недооцінюємо. Але водночас, нікого не боїмося. В першу чергу не відходимо від своєї гри і не підлаштовуємось під суперника. Готувались дуже серйозно і відповідально підходили до поєдинку із киянами.

На гру футболісти “Ниви” вийшли з явною спортивною злістю. Хотілось реваншуватись за кубкову гру чи підібратись до лідерів турнірної таблиці?

-Насправді, на домашні матчі нас не потрібно додатково налаштовувати. Ми послідовно рухаємося від гри до гри, і агресивність – це наш стиль і основа філософії.

Про турнірну таблицю говорити зарано. А ось виліт із Кубка України – не більше, ніж прикра випадковість.

-Наступний суперник – черкаський “Дніпро”. З яким настроєм готуватиметься “Нива” до вояжу на Черкащину?

-Гадаю, все буде як завжди: якісно проведемо тижневий цикл, проаналізуємо свою гру та останні матчі нашого суперника. А потім вийдемо на матч і спробуємо перемогти.

Спілкувався Андрей Пацановский

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу