Футбольний клуб "Нива" Вінниця
17 Листопада, 2016, 15:41

Вадим Кудіяров: «Закликаємо владні і бізнесові структури підставити плече команді»

Завершується футбольний рік. «Нива-В» після чотирирічної перерви повернулася на професійний рівень і гучно нагадала про себе всій Україні, особливо кубковими звитягами. Вболівальники повірили в оновлену нивівську команду, недарма показник відвідуваності ігор у Вінниці стабільно є одним з найбільших в Україні.

Але тепер, щоб вивести клуб на принципово новий рівень, необхідно об’єднатися навколо нього представникам місцевої влади і бізнесу. На цьому наголошує віце-президент СФК «Нива-В» Вадим Кудіяров.

– Всі любителі футболу щиро вдячні Василю Вовку за ту величезну підтримку, яку він надає. Почесний президент «Ниви-В»  знаходить партнерів для клубу, інвестує у команду. Але цю важку ношу не може тягнути одна людина, тим паче не бізнесмен! Ми маємо створити народну команду, якою опікуватимуться представники міської і обласної влади, бізнес-структури і пересічні вболівальники! Наглядова рада СФК «Нива-В» має об’єднувати представників найпотужніших підприємств нашого регіону. До цього процесу необхідно підтягнути провідні ДЮСШ і розбудувати чітку футбольну вертикаль, – каже Вадим Кудіяров.

На жаль, всього цього поки що не відбувається. За словами віце-президента СФК «Нива-В», потужний місцевий бізнес наразі не дуже активно підтримує флагмана вінницького футболу. На думку Вадима Кудіярова, це відбувається через поки що нейтральну позицію влади.

– Тому ми закликаємо бізнесові і владні структури підставити плече команді, об’єднатися навколо ідеї відродження Великого футболу у Вінниці. Адже мова йде про імідж нашого міста і області, бо футбол – це спорт № 1. Місцеві вболівальники своєю масовою присутністю на трибунах підтвердили, що їм цікава «Нива-В», що місто живе футболом, – підкреслив Вадим Кудіяров.

 

 

Прес-служба СФК «Нива-В»

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу