fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
31 Травня, 2021, 10:14

В останньому домашньому матчі сезону «Нива» прийматиме «Епіцентр»

Впевнена перемога в 24-у турі над київським «Рубіконом» (3:0), додає сил й бажання «Ниві» продовжувати успішну серію. До того ж наша команда за весняну частину чемпіонату набрала 21 очко, це один із найкращих показників.  Для порівняння: «Епіцентр» за це же період набрав 24 очки, «Поділля» з «Ужгородом» – 26, галицькі «Карпати» – 23 бали. Тому матч вінничан проти команди із Дунаївців можна було б рахувати, як центральний. Але ж ще було перше коло, яке згадувати не будемо …

Гостям будь-що потрібно перемагати,щоб розраховувати на Першу лігу. Нічия, а тим більш поразка, суттєво ускладнить, а то й може перекреслити шанси «Епіцентра» на підвищення в класі.

Прогнозуємо цікаву, веселу гру без розвідки. Але будь-яка нестандартна дія від однієї чи іншої команди може направити її в зовсім інше русло. Те, що поєдинок буде захоплюючим, в цьому можна бути впевненим. Добре, що вінничани підходять до цієї гри без дискваліфікацій. Це додасть матчу більш рівного перебігу.

У «Епіцентру» є деякі втрати через травми (це, приміром, один з креативних братів Кузівих). Але комплектація в дунаївчан – одна з кращих в чемпіонаті,тому травмованих завжди є кому замінити.

Минулого року в заключному матчі перед зимовою паузою «Нива» програла «Епіцентру» із рахунком 0:2. Цікаво, що та гра проходила не в Дунаївцях, а у Волочиську. Реалії карантинного 2020 року були саме такими, хаотичними і форс-мажорними.

Тож зараз вінницькі вболівальники чекають реваншу! Гра із «Епіцентром»  розпочнеться, в п’ятницю, четвертого червня, о 17:30. Вона пройде на вінницькому СК “Нива”.

Віталій Шкурак

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу