У «Ниви» – новий тренер із фізпідготовки

Це Віталій Валерійович Медушевський. Він народився у Калинівці (Вінницька область). Навчався у Вінницькому державному педагогічному університеті, вивчав математику та основи економіки. Там же почав займатися професійним спортом. Почав з єдиноборств, далі були заняття в тренажерному залі.

В 2010 році Віталій Медушевський перебрався до Одеси. Розпочав працювати фітнес-інструктором і тренером тренажерного залу в невеликому фітнес-клубі. За допомогою навчальних семінарів молодий фахівець підвищив свій кваліфікаційний рівень і став тренером фітнес-системи «Вища ліга», однієї з найбільш престижних у південному регіоні. До останнього часу Віталій був там персональним тренером тренажерного залу. Також він має право викладати спеціальну загальнофізичну підготовку для олімпійських видів спорту.

– Я вже працював з боксерами, готував із загальнофізичної підготовки команду Одеської області. Також опікувався львівськими борцями. Маю досвід роботи із футбольним клубом «Жемчужна-2», де три роки співпрацював із Денисом Борисовичем Колчиним, – каже Віталій Медушевський.

– Віталію Валерійовичу, Ви допомагатимете «Ниві» на постійній основі чи під час тренувальних сесій?

– Це вирішуватиме тренерський і керівний склад клубу. Поки що я проводжу пробні заняття.

– Розкажіть про особливості Вашої системи роботи.

– Використовую на тренуваннях елементи крос-фіту, тобто навантаження із різних видів спорту та фізичної активності . Також я не лише наставник із фізпідготовки, але й тренер-фізіолог. Тобто можу додатково консультувати футболістів щодо спортивного та звичайного харчування, спортивних домішок. Це дуже важливо, а в Європі досить популярно.

Прес-служба СФК «Нива»