Футбольний клуб "Нива" Вінниця
13 Лютого, 2021, 16:58

У другому подільському дербі «Нива» мінімально поступилася «Поділлю»

Сьогодні, 13 лютого, вдруге за цей тиждень вінницька «Нива» вдруге приймала одного із лідерів другої ліги «Поділля» (Хмельницький). Поєдинок пройшов на СК «Нива».

Команди не побоялися морозної погоди, але тренери змінили традиційний таймінг матчу. Замість двох 45-хвилинок відбулося 3 тайми по 30 хвилин. В першому періоді трохи краще виглядала «Нива». А наприкінці другого тайму подоляни, після помилки в захисті господарів поля, відкрили рахунок. Відзначився футболіст на перегляді.

В третьому таймі команди грали цікаво, із вогником. Проте відзначитися нікому більше не судилося. Отже, 0:1 – перша поразка «Ниви» цієї зими в контрольних поєдинках.

Втім, після гри в роздягальні вінницької команди панував добрий настрій. Футболісти і тренери вітали із Днем народження свого граючого президента Артура Загорулька.