fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
16 Вересня, 2020, 9:22

Тимофій Брижчук: «Вболівальників на трибунах сильно бракує»

Інтерв’ю дав капітан вінницької “Ниви” Тимофій Брижчук.

Тимофію, мої вітання. Розпочався новий сезон Другої ліги, який супроводжується цілим списком обмежень для клубів-учасників. Як ти себе відчуваєш в цій атмосфері?

-Найголовніше обмеження – це відсутність вболівальників на матчах, яких нам сильно не вистачає… Особливо в домашніх матчах! А на рахунок всіх інших обмежень: особисто для мене, це не проблема.

Стартові матчі проти дублів команд Першої ліги завершились із ідентичним рахунком. Чому старт для “Ниви” не такий вдалий, яким хотілось би його бачити?

-Недопрацювали в період підготовки до сезону! Тому під час цих двох ігор всі – і футболісти, і тренери, і керівництво клубу – несуть відповідальність. Сподіваємося, що ми зробимо правильні висновки, і вже у грі проти “Кристалу” зможемо покращити свою гру і результат.

Доречно тобою згадано за “Кристал”. На сьогодні це вже команда Першої ліги. Твоя оцінка стосовно жеребу в Кубку?

-Жереб досить цікавий, особливо для мене, оскільки до переходу в “Ниву” я грав саме за “Кристал”. В будь-якому разі це команда Першої ліги , яка за рангом вища нашої. Тому вона буде фаворитом у цій грі. Але ми гратимемо дома і будемо мати велику мотивацію пройти далі.

Беручи до уваги цей факт, тебе можна вважати найвмотивованішим гравцем кубкового матчу? Адже у теперішньому сезоні ти ще й виводиш команду на поле, маючі капітанську пов’язку…

-Не знаю, можливо і так. Але я надіюсь, що всі гравці “Ниви” вийдуть на поле із високою мотивацією.

Декілька слів для вболівальників.

-Зараз нелегкий час для вінницького футболу, тому я побажаю всім вболівальникам “Ниви” терпіння і віри в краще майбутнє нашої рідної команди! Завжди говорив і зараз повторю. Вінниця заслуговує на те, щоб тут грала команда рівня УПЛ, особливо з такими вболівальниками!

Підготував Андрій Пацановський

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу