Тимофій Брижчук – у збірній 16 туру!

Sport Arena в співпраці зі знаменитою італійською компанією Wyscout називає символічну збірну стартового туру Другої ліги сезону 2019/20.

Воротар – Олег Мозіль (Полісся) 

Черговий «сухий» і переможний матч провів голкіпер житомирян. Окрім кількох незначних помарок на виходах, нічого поганого в матчі з Діназом йому пред’явити не можна. Натомість, Мозіль потягнув відразу кілька прицільних ударів від Бовтрука, Волошина, інших гравців вишгородської команди, які були цілком небезпечними й могли б похитнути ту мінімальну перевагу, яка в підсумку допомогла Поліссю вперше за 13 турів (від третього ігрового дня) очолити Групу А! Це 11-й матч Олега без пропущених м’ячів – і це найкращий показник поточного чемпіонату.

Правий захисник – Ярослав Шпікула (Поділля) 

У Бучі дуже сильно відіграли фланги хмельничан. Шпікула, Каверін, Калінін просто-таки розривали суперників, розганяючи швидкі багатоходівки. Правий фулбек Поділля (який, до речі, центрхав за основною кваліфікацією) міг забивати сам, вкотре влучно пробиваючи здалеку, а в підсумку став співавтором голу Зуєвича, своєчасно переправивши м’яч вище за флангом.

Центральний захисник – Олександр Логінов (ВПК-Агро)

МФК Миколаїв-2 стартував добре й проводить найкращий сезон за час виступів у Другій лізі. Тим не менш, ВПК-Агро практично нічого не дозволив гостям біля своїх воріт, у чому велика заслуга добре налагодженої оборони. Відзначаємо персонально Логінова: він переконливо грав один в один, часто розпочинав атаки своїми передачами та посприяв черговій «сухій» перемозі своєї команди.

Лівий захисник – Володимир Заваляк (ФК Калуш)

Наполегливо, чітко й активно відіграв Заваляк матч у Тернополі. Неодноразово підтримував атаки своєї команди, брав участь у результативних атаках і не допустився помилок, які б використали нивівці. Зв’язка Заваляка з Лебедем багато в чому й стала причиною, чому Нива втратила незаплановані очки, а разом із ними – й лідерство.

Центральний півзахисник – Сергій Цой (Кристал) 

І знову досвідчений капітан херсонців робить різницю та забезпечує важливий результат для своєї команди! У Кривому Розі місцевий Гірник сподівався зупинити лідера, але Кристал своїми двома голами здобув перемогу й зберіг перше місце. Посприяв Цой: його дотепний розіграш стандарту дозволив Лаптєву розстрілювати ворота, а потім, у другому таймі, коли атака, здавалося, захлинулася, саме Сергій з набігу завершив комбінацію влучним ударом. Гол і гольова передача в найбільш статусному матчі туру в Групі Б.

Центральний півзахисник – Сергій Зуєвич (Поділля)

Зуєвич – продукт оболонської клубної системи, де їх було відразу троє братів – професіональних футболістів. Зараз Сергій грає за Поділля – і є підстави вважати, що хмельницький клуб цілком задоволений таким посиленням. У матчі з резервним складом Оболоні-Бровар хавбек відкрив рахунок, здійснивши майстерний прорив із флангу в центр, а пізніше видав своєчасний пас на Каверіна, який забив вдруге.

Правий півзахисник – Максим Богданов (ФК Нікополь)

У Краматорську місцева команда грає завжди наполегливо та самовіддано, а цього разу особливо хотіла виграти, щоб покинути останнє місце. Тим не менш, ФК Нікополь видав класику виїзної гри й здобув розгромну перемогу. А її фундатором став саме Богданов, який здорово відіграв між лініями, часто виступав організатором атак і розкішно виконував стандарти. Саме після його кутового Молочко відкрив рахунок, а пізніше Максим забив сам прямим ударом зі штрафного.

Атакувальний півзахисник – Тимофій Брижчук (Нива Вінниця)

Стандарти від Брижчука-старшого стають фірмовою ознакою вінничан. У матчі проти Чайки Тимофій десь чотири рази загострював гру своїми подачами, і два з цих епізодів призвели до голів. У першому епізоді Маляренко забив після подачі Брижчука, а в другому його штрафний призвів до метушні, якою сповна скористався Долинський, добивши м’яча в ворота. Т.Брижчук міг забивати й сам, але відзначаємо не стільки його індивідуальні дії, як внесок у командний успіх.

Лівий півзахисник – Владислав Шарай (Альянс)

У матчі проти Таврії група атаки Альянсу досить легко долала редути суперників (хоча й біля своїх воріт давала чимало волі й простору – це вже інша тема розмови). Традиційно відзначаємо братів Шараїв, а особливо – Владислава. Це з його передачі Загинайлов відкрив рахунок, неодноразово забивати могли інші одноклубники, а в підсумку сам Влад скористався черговим ляпом суперників і подвоїв цифри на табло. Мінус – не реалізував пенальті, втім, на той час долю матчу вже було вирішено.

Нападник – Юрій Соломка (Верес)

Черговий високоефективний матч Соломки. Хоча ФК Ужгород старався наситити зону перед воротами, проти нестандартних дій лівоногого правого форварда зробити нічого не зміг. Уже в дебюті Юрій забив, замкнувши навіс Мисика, а потім ще й скористався штрафним ударом і метушнею, яка виникла біля воріт гостей. Він ще кілька разів пробивав по воротах суперників, не виключався з боротьби й посприяв розгромній перемозі своєї команди.

Нападник – Роман Лебедь (ФК Калуш) 

По всій ширині атаки діяв номінальний лівий форвард калушан у Тернополі. Саме його переміщення, постійна готовність загострити та швидкі рейди з м’ячем давали гостям перевагу в грі проти лідера. Саме Лебедь відкрив рахунок, скориставшись швидкою комбінацією після ауту на лівому фланзі. Пізніше виступив асистентом для Ременюка. Можливо, найкращий матч у сезоні для Романа.