Тимофій Брижчук підписав контракт із «Нивою»

Сьогодні, 5 лютого, вихованець вінницького футболу і наш колишній гравець Тимофій Брижчук підписав контракт із «Нивою». Про це прес-службі клубу повідомив спортивний директор Михайло Куниця. За його словами, контракт підписано до кінця чемпіонату України (друга ліга) сезону 2018/2019 років.

Тимофій Брижчук разом із іншими контрактниками «Ниви» та гравцями на перегляді приступив до тренувань. Вони проходять з другого лютого двічі на день – у тренажерному залі СК «Нокаут» і просто неба на СК «Нива».

 Довідка

Тимофій Брижчу́к народився 18 лютого 1996 року у Вінниці

До 9 років займався акробатикою, згодом перейшов до ОДЮСШ, де його першим тренером був Валерій Базалицький.

З 2008 по 2010 рік захищав кольори вінницької «Ниви» в чемпіонаті ДЮФЛУ, після чого перейшов до академії донецького «Шахтаря». Втім, надовго у Донецьку Брижчук не затримався, повернувшись до рідного міста та продовживши навчання у місцевій ДЮСШ, за команду якого виступав також і на першість області.

Влітку 2013 року підписав перший професійний контракт з «Севастополем», однак виступав лише за юнацьку та молодіжну команду «моряків». Після анексії Криму повернувся на малу Батьківщину, де захищав кольори футбольного клубу «Вінниця» у чемпіонаті області та аматорському чемпіонаті України.

В липні 2015 року перейшов до відродженого київського «Арсеналу», однак другу половину сезону розпочав вже у херсонському «Кристалі», де був одним з основних гравців команди. Після зняття клубу з другої частини чемпіонату 2016/17 років, приєднався до лав «Ниви» (В). В 2018 році був півзахисником футбольного клубу «Миколаїв».