Футбольний клуб "Нива" Вінниця
31 Липня, 2018, 9:32

Турнір з боулінгу до Дня народження Вільяма Войцеховського. Фоторепортаж

Днями свій День народження відзначав Вільям Едуардович Войцеховський. Чудовий лікар «Ниви», який протягом вже двох десятків років самовіддано допомагає нашій професійній футбольній команді.

З цього приводу 30 липня гравці і тренери нашого клубу зібралися у ТРЦ «Мегамолл», щоб пограти на кількох доріжках у боулінг. Були присутні головний тренер Денис Колчін, тренер Юрій Солов’єнко, тренер із фізпідготовки Олена Колос, помічник президента СФК «Нива» Тетяна Колодій та гравці, які одужують після травм.

Найкращий результат показала п’ятірка, до якої входили обидва воротаря «Ниви» – Артем Кулініч і  Максим Гурідов, а також Олександр Менжега, Вадим Хохлов та Антон Музиченко. Кулініч набрав 135 балів, Хохлов – 130, Гурідов – 129.

Футболісти розповідали, що турнір допоміг їм зняти напругу після важливих матчів.

– Це було весело. Головним у турнірі був не результат. Нам подобається грати у боулінг всією командою. Це допомагає стати дружнішими і краще спілкуватися між собою, – прокоментував один із переможців, віце-капітан «Ниви» Вадим Хохлов. – Я сам граю у боулінг нечасто. Більше цікавлюся командними ігровими видами спорту – приміром, баскетболом.

Імениннику Вільяму Войцеховському у якості подарунку вручили оригінальну сувенірну віолончель. І хором проспівали святкову пісню.

Прес-служба СФК «Нива», фото Анни Вильганюк

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу