fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
8 Липня, 2021, 19:28

Циткін: “Нива” планує зробити ще один крок уперед у своєму розвитку (відео)

Головний тренер вінницької Ниви Володимир Циткін розповів про початок своєї роботи, а також поділився планами на наступний сезон.

 

– Як почали консультувати вінницьку Ниву?

– Почали співпрацювати наприкінці січня. Перемовини велися вже після Нового Року. Зустрівся з новим президентом клубу, поговорили.  Зрозуміли, що є однодумцями у багатьох питаннях, тому вирішили об’єднати зусилля задля розвитку команди.

– Чому погодилися очолити команду в складній ситуації?

– Боятися не було чого, адже знав більшість хлопців, які грали у команді. Розумів, що є місцеві футболісти, які можуть підсилити команду. На початку роботи не розраховував, що за підсумками весняної частини сезону команда посяде шосте місце. Проте, наша робота дала свої плоди і команда досягла прогресу. Ставили перед собою завдання перемагати у кожному матчі.

– Чи побачимо ми далі таку ж Ниву, як весною?

– Сподіваємося, що зробимо ще один крок уперед. Працюємо для того, щоб команда проявила себе з найкращого боку у наступному сезоні. Намагатимемося прогресувати з кожною грою.

– Плануєте масштабні кадрові зміни?

– Поки не можу відповісти на це питання, адже ще не знаємо хто з гравців залишить команду. Намагатимемося підсилюватися в межах своїх фінансових можливостей. Шукатимемо футболістів з вінницької області.

– Як це – давати настанови президенту клубу?

– Коли президент переступає поріг роздягальні, він стає звичайним футболістом. Домовилися про це з моменту нашої першої зустрічі. Артур Загорулько – справжній професіонал та амбітний футболіст. З ним дуже просто працювати.

– Чи об’єдналися навколо клубу мер, область, бізнес?

– З цього питання присутній обережний оптимізм. Сподіваюся, що все буде добре. Місцева влада допомогла нам вирішити всі проблеми зі стадіоном, допомогли знайти поля для тренувань в області. Зараз команди забезпечена всім необхідним Думаю, що продовжуватимемо тісну співпрацю.

– Чи є шанс вернути в команду вінничан, які зараз в інших містах грають?

– Намагаємося повернути всіх вінничан, адже їх знають у місці, там живуть їхні рідні. Помітно, що на рідній землі хлопці по іншому грають.

– Чому відмовилися від трійки місцевих молодих?

– Від початку роботи майже половина складу команди змінилася. У нас грають декілька молодих футболістів. Залучаємо до матчів хлопців 2004 року народження. Намагаємося давати шанс проявити себе молоді. Якщо місцеві футболісти прогресують, то вони підписують контракти з більш іменитими клубами. Намагаємося повернути всіх вінничан у команду.

– Чи бачите у новому сезоні шанс для Ниви боротися за найвищі місця – багато ж амбітних новачків?

– Не можу сказати, що команда готова до Першої ліги, адже у нас інфраструктура не відповідає цьому рівню. Намагаємося розвиватися поступово, вдосконалюємо інфраструктуру. У наступному сезоні Нива ставитиме завдання перемагати у кожному матчі. Фаворитами групи вважаю Лівий берег, Діназ, Епіцентр, Карпати, ЛНЗ Лебедин. Група дуже цікава, з багатьма амбітними командами. Не пам’ятаю, коли у Другій лізі був такий сильний склад учасників.

Джерело: сайт ПФЛ

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу