fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
15 Квітня, 2021, 13:24

Циткін: «Хотіли змусити «Буковину» грати в той футбол, в який вона не звикла грати»

Головний тренер «Ниви» Володимир Циткін прокоментував матч, у якому вінничани мінімально поступились чернівчанам:
-Емоції не дуже позитивні. Але в принципі, я вважаю, що, можливо, ми сьогодні не награли на перемогу. На нічию, можливо, награли, але «Буковина» точно сьогодні награла на перемогу. Перемога заслужена, можливо, трошки нелогічний результат, більш прийнятним, принаймні для нас, результатом була б нічия. Але так вже склалося, це футбол.
Я вважаю, що план на гру футболісти виконали. Я зайшов у роздягальню і подякував їм за гру, тому що жодних претензій по самовіддачі, по виконанню настанов бути не може. План був простим: хотіли «Буковину» змусити грати в той футбол, в який вона не звикла грати, і намагалися грати на контратаках більше. Щось виходило, щось не виходило.
Мені «Буковина» подобається. Коли готувалися до гри, я передивився усі матчі «Буковини» в цьому сезоні і мені ця команда дуже подобається. Я вважаю, що в цієї команди є перспектива, тому що хлопці молоді. Видно, що вони хочуть грати в сучасний футбол, видно тренерську руку, тобто команда, як на мене, дуже перспективна.
Чернівці – це для мене друга, а можливо, і перша Батьківщина. Тому що в цьому місті були насичені, позитивні роки мого життя. Я сьогодні побачив Віктора Олійника, побачив цей стадіон – дуже приємно було. І в місті побувати було дуже приємно, тому що Чернівці – це місто, з яким дуже багато в мене особисто пов’язано, тобто тільки позитивні емоції.
Джерело: ФК “Буковина”

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу