fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
3 Квітня, 2021, 18:47

Третя перемога поспіль: «Нива» здолала на виїзді «пивоварів»

Лише два очки різниці були до цього туру між десятим і восьмим командами групи «А». Тому візит «Ниви», що вдало стартувала навесні, був шансом для оболонських резервістів перемогти і випередити конкурентів у таблиці. Щоправда, при цьому жодної допомоги з першої команди «Оболонь-2» не отримала. Водночас були втрати у гостей. Це граючий президент Загорулько, видалений у минулому турі. В атаку направили Браславського. В запасі лишилися досвідчені креативщики Зеленевич и Георгієв.

У першому таймі було багато боротьби, довгих передач, стиків. Вінничани, в складі було більше досвідчених футболістів, виглядали гостріше. Після перспективного дальнього удару Борячука рікошети могли довести справу до гола. Як й епізод, коли Білик намагався пробити метрів з десяти. На навіс Калітова Попов головою запустив м’яч трохи у бік від воріт.

Гру господарів намагалося вести тріо центральних напівзахисників Корнєв-Сичевський-Улянченко, але захист «Ниви» діяв чітко. Лише ближче до перерви непогано бив метрів із 20-и по діагонали Скідан, проте м’яч просвистів над поперечиною. Нулі на табло стали справедливим підсумком першої половини матчу.

Голи пішли вже після перерви. Чудово спрацював правий фланг вінничан. Браславський поборовся за м’яча у глибині, Петрук сміло прорвався через правий край і навісив, а Максим Зеленевич вдарив головою в падінні. Він влучив точно в ціль – 0:1. Ось так спрацювала заміна від Циткіна – всього через дві хвилини!

Скромні спроби «Оболоні»-2 відігратися не привели до успіху. Якщо б Георгієв, який мав гольові нагоди, влучив хоча б раз у ціль, інтрига в матчі могла б зникнути могла б зникнути раніше.

А так все вирішилось у кінцівці – на 86-й хвилин. Після ауту з правого флангу на підборі спрацював Петрук і відпасував на край штрафного майданчику. Звідти Олександр Борячук в один дотик відправив м’яча у дальній кут – 0:2. Перший гол у чемпіонаті від досвідченого захисника, який повернувся в «Ниву» зимою.

Третя перемога нашої команди поспіль! 15 очок набирає винницька «Нива», яка максимально наближується до сьомої в таблиці «Буковини» – лише три очки різниці. «Оболонь-2» залишається із 10 очками – це вище всіх інших резервних складів.

Man of the Match: Олександр Борячук («Нива»)

Активно відпрацював цей матч. Міг забити й раніше. Але в кінцівці закріпив перевагу вінничан.

Технічні дані

«Оболонь-2» (Буча) – «Нива» (Вінниця) – 0:2

15:00. Буча. Стадіон «Юбілейний».

Арбітр: Я. Леськів (Львівська обл.).

Голи: Зеленевич, 63, Борячук 86

 

«Оболонь-2» (стартовий склад): Коломієць, Покоєвий, Потопальський, Коваленко, Терлецький, Корнєв, Сичевський, Улянченко, Руденко, Василенко, Скідан. Запасні: Тюрин, Майданович, Дишкант, Аракелян, Строчинський, Шапочніков.

Старший тренер: Олександр Антоненко.

 

«Нива» (стартовий склад): Гурідов, Сербул, Хохлов, Попов, Борячук, Калітов, Кучер, Петрук, Маляренко, Білик, Браславський.

Запасні: Карабін, Бондар, Осмоловский, Георгієв, Громок, Подкуйко, Зеленевич, Федорук.

Головний тренер: Володимир Циткін.

 

Частково використана інформація sportarena.com

Фото Дениса Томащука

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу