fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
15 Серпня, 2021, 10:00

Тренер «Мункача» Василь Каюк: «В першому таймі команди грали на-рівних, а після перерви ми мали невелику перевагу”

Тренер «Мункача» Василь Каюк прокоментував пресслужбі клубу поразку від «Ниви» (1:3):

-Почали матч ми слабенько, деякі футболісти випали із гри. Пропустили гол із 16-и метрів – не повинні були давати пробивати супернику із такої дистанції. Після цього  почали робити заміни і перенесли гру в центр поля.

В першому таймі команди грали на-рівних, а після перерви «Мункач» мав невелику перевагу. Ми мали гольові моменти. Вдруге пропустили після помилки нашого гравця і контратаки.

«Мункач» – молода команда. Після другого голу вона «попливла» і пропустила втретє. Тоді ми дали можливість пограти ще більш молодим гравцям, 17-річним. Після того, як ми розмочили рахунок, ще мали пару моментів. На жаль, їх не реалізували.

-Якою є мета Вашої команди на сезон?

-Прагнемо, щоб якомога більше молодих гравців дебютували на професіональному рівні. Думаю, що наші футболісти вже зрозуміли, що рівень чемпіонатів України U-19, U-21 і Другої ліги є різними. Маємо надію, що наші перспективні вихованці через півроку чи рік потраплять до клубів Першої ліги і Прем’єр-ліги.