fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
20 Жовтня, 2021, 18:00

Судді матчу між «Нивою» і «Лівим берегом»

Судді поєдинку між ФК “Нива” Вінниця та “Лівим берегом” (Вінниця, ЦМС, неділя, 24 жовтня, 14.00):

 

Головний арбітр – Дмитро Кузовлєв (Запоріжжя);

Асистенти арбітра – Заур Курбанов (Херсон), Володимир Дрикін (Рівне);

Четвертий арбітр – Юрій Гординський (Вінниця);

Спостерігач арбітражу – Ігор Овчар (Івано-Франківськ).

 

Тридцятилітній рефері зі славного козацького краю Дмитро Кузовлєв (на фото), який вже регулярно залучається до роботи на матчах вітчизняної Першої ліги, одного разу вже обслуговував матч нашої команди. Це було у травні 2019 року, коли “Нива” з рахунком 3:2 обіграла в Калуші місцевий клуб (вже, на жаль, не існуючий).

В історії ж відносин цього судді та “Лівого берега” також одна зустріч, але яка – зовсім нещодавня! У матчі попереднього туру кияни приймали іншу команду з Франківщини, ФК “Карпати” Галич-Бурштин, і здобули дуже важку перемогу з рахунком 2:1. Проте декілька суддівських рішень, зокрема призначений у ворота гостей пенальті та незарахований гол галичан, викликали досить обґрунтовані запитання до рівня арбітражу пана Кузовлєва.

Водночас, одна дія цього рефері у попередньому матчі точно буде “на користь” вінничан: суддя “виписав” жовту картку півзахисникові киян, лідеру команди Артему Старгородському , і цей “гірчичник” став для гравця четвертим у сезоні, що означає його автоматичну дискваліфікацію на поєдинок у Вінниці.

Підготував Роман Буга

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу