fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
13 Жовтня, 2021, 12:59

Судді матчу між ЛНЗ і “Нивою”

Головним рефері матчу “Ниви”, що відбудеться цієї суботи, 16 жовтня, в якому наша команда гостюватиме у одного з лідерів турніру ЛНЗ, призначено відомого вінничанам арбітра Першої ліги – 32-річного Дениса Резнікова з міста Кам’янського (на фото).

Одразу ж пригадується матч, що відбувся наприкінці сезону 2018/19 рр., у якому “Нива” приймала у “сусідському дербі” житомирське “Полісся”. Тоді після завершення гри, під час якої пан Резніков прийняв декілька неоднозначних рішень (на думку уболівальників – упереджених, не на користь нашої команди), йому довелося прийняти (вже на себе!) ще й увесь гнів фанатів “Ниви”.

Унаслідок тих подій наш клуб був покараний грошовим штрафом та змушений був провести декілька матчів на початку наступного сезону без уболівальників… З того часу (2,5 роки) шляхи Д.Резнікова і ФК “Нива” (Вінниця) не перетиналися, і ось нова зустріч…

Насамкінець декілька слів про інших офіційних осіб матчу . Асистентами арбітра будуть Володимир Бамбурак з Чернівців і Максим Тютерєв з Дніпра. Резервний арбітр – Євген Цибулько (Черкаська область). Спостерігач арбітражу – Володимир Бондар (Харків).

Підготував Роман Буга

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу