fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
4 Листопада, 2020, 10:58

Судді матчу «Карпати» (Галич) – «Нива»

Назарій Дьордь з Ужгорода (на фото) визначений головним арбітром зустрічі чергового 10-го туру чемпіонату України у Другій лізі (група «А)». У ньому ФК “Карпати” (Галич-Бурштин) зіграють із ФК “Нива”. Матч відбудеться у Бурштині 7 листопада (початок о 14.00).

У ньому вінницька “Нива” вперше в своїй історії зустрічатиметься з новачком професійних змагань та одним із лідерів поточної першості, клубом з Івано-Франківщини під популярною назвою “Карпати”.

Асистентами головного рефері цього поєдинку визначено львів’ян Назарія Цмоканича та Юрія Кравченка, резервним (четвертим) арбітром – Івана Салаша (Калуш), а спостерігачем арбітражу – Василя Маковія з Чернівців.

28-річний пан Дьордь цього сезону дебютує у обслуговуванні змагань професійних футбольних команд України. Суботня гра буде вже його четвертим поєдинком на цьому рівні, і один з них він провів 12 вересня ц.р. саме у Бурштині (ФК “Карпати” – ФК «Рубікон» – 0:0). Це досить ліберальний (поки що?!) арбітр. У трьох відпрацьованих матчах показав 11 жовтих карток, гравців із поля не вилучав та призначив два (реалізованих) пенальті.

Підготував Роман Буга

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу