Стипендіат «Ниви-В» допоміг розгромити «арсенальців»

Вінницька «Прем`єр-Нива» U-16 (до 16 років) чудово стартувала у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України. 9 вересня підопічні тренера Валерія Бровченка на СК «Нива» приймали «КОДЮСШ-Арсенал» (Щасливе).

Рахунок відкрив нивівець Назарій Дабіжа. Він вдало підключився до атаки після розіграшу штрафного удару. І після відскоку блискуче «розрядив свою гармату» – 1:0.

У другому таймі підопічні Валерія Бровченка підсилили тиск і провели ще три сухих голи у ворота «КОДЮСШ-Арсенал». Останній з них дальнім ударом забив атакувальний півзахисник Дмитро Івашків, який заключив угоду про співпрацю і є стипендіатом професійної «Ниви-В». Він мав також гольові нагоди в першому таймі.

– Я тренуюся виключно разом з «Нивою-В», а виступаю у ДЮФЛ України за «Прем`єр-Ниву», – нагадав Дмитро Івашків. – Нам вдалося забити швидкий м’яч «КОДЮСШ-Арсенал». У другому таймі ми почали давити і вирішили долю поєдинку.

Тренер Валерій Бровченко назвав Дмитра Івашківа кращим у матчі:

– Безумовно, у цій грі Дмитро Івашків був найкращим. Він виконав великий обсяг роботи, особливо в атаці. Дмитру багато дано. Тому ми й вимагаємо з нього чимало.

Торік «Прем`єр-Нива» Валерія Бровченка двічі у ДЮФЛ України поступилася «КОДЮСШ-Арсенал». Зокрема, у гостях – 0:6, вдома – 0:2. Зараз їй вдався переконливий реванш.

– У міжсезоння ми провели колосальну підготовчу роботу і дещо оновили склад. Зокрема, колектив підсилив сильний воротар Микита Довнар, який зараз врятував нас у кількох моментах, – пояснив Валерій Бровченко.