Футбольний клуб "Нива" Вінниця
11 Травня, 2017, 8:50

Стіни футбольної Академії для дошкільнят Колінса Нгахи прикрасили чергові унікальні експонати

Вже кілька місяців в будинку на вул. Скалецького, 15 (біля ринку «Урожай») діє футбольна Академія для дошкільнят Колінса Нгахи. Там проводить заняття сам капітан «Ниви-В», дипломований тренер УЕФА, за допомоги молодих нивівців Євгенія Паньковецького і Максима Яськова. У затишному приміщенні постелили штучну траву, облаштували дитячі пересувні ворота тощо. Стіни почали прикрашати футболками відомих команд, вимпелами клубів тощо.
В далеких планах – створення музею вінницького футболу. А поки що стіни футбольної Академії для дошкільнят Колінса Нгахи прикрасили чергові унікальні експонати. Їх подарував уповноважений «Ниви-В» по роботі з вболівальниками Віталій Шкурак. Зокрема, він вручив Колінсу Нгасі футболку бразильської зірки Кака, яка була придбана на ЧС-2014 (її згодом передали до Вінниці). А також вимпел «Руха», якого «Нива-В» на чолі з Колінсом Нгахою нещодавно перемогла з рахунком 2:0 і календар 2017 року Одеської обласної федерації футболу з підписом екс-капітана «Ниви» Леоніда Гайдаржи.
– Цікава експозиція на стінах Академії є гарним стимулом дітям для подальшого розвитку. Крім того, це може бути початком створення музею вінницького футболу, – сказав Віталій Шкурак.

телефон 084 телефон 087 телефон 136 телефон 141 телефон 144

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу