Спортивний директор «Ниви» Михайло Куниця: «Мета – потрапити у трійку»

Днями у конференц-залі готелі «Поділля» пройшов виконком обласної федерації футболу, присвячений початку сезону. Серед іншого, традиційну доповідь про стан справ зробив представник СФК «Нива». Цього разу доповідав спортивний директор нашого клубу Михайло Куниця.

Він нагадав, що наприкінці лютого команда зібралася після тривалої відпустки і провела три повноцінні тренувальні збори. Мешкали футболісти на приміській базі «Дубовий гай». За цей період нивівці провели 11 контрольних поєдинків, причому намагалися обирати сильних суперників, в тому числі й з першої ліги.

-Такі матчі допомогли оцінити потенціал нашої команди. Багато гравців у нас пішло. Натомість ми заявили 11 нових кваліфікованих футболістів. Селекційний процес триває. Приміром, зараз у нас на перегляді нападник, який виступав у Латвії в єврокубках, – каже Михайло Куниця.

Спортивний директор «Ниви» нагадав, що перший домашній матч після зимової перерви наша команда проведе 7 квітня з «Нивою» (Тернопіль).

-Ми до цієї гри готуємо одночасно два стадіони – СК «Нива» і ЦМС. Будемо чистити поле Центрального міського стадіону і одночасно готувати нивівську арену. Якщо погода дозволить, зіграємо на ЦМС.

Наскільки мені відомо, перші матчі більшість команд збирається проводити на штучних полях (навіть в інших регіонах!), щоб не угробити свої головні арени, – інформує Михайло Куниця.

Пан Куниця розповів про перспективи розвитку клубу. Він нагадав, що головний тренер Денис Колчін зацікавлений в просуванні існуючої «Ниви-2», яка виступає в міському чемпіонаті. До неї залучають перспективних футболістів з ДЮСШ Блохіна-Бєланова та ДЮСШ «Прем’єр-Ниви», а також гравців, які мають ігрової практики в «Ниві».

-Але ми мріємо влітку заявити другу нивівську команду до чемпіонату України U-19. Працюємо над цим питанням, – додав спортивний директор.

Михайло Куниця оприлюднив й задачу на залишок сезону:

-Почесний президент клубу Василь Вовк поставив завдання – посісти мінімум третє місце в нашій групі. Це, за певних розкладів, може дати нам можливість підвищитися в класі, тобто перейти до першої ліги.

Прес-служба СФК «Нива»